Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotokkal/veletek hogyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündérpor kérdése:

A párotokkal/veletek hogyan, milyen formában történt meg az első kényes, cikis esemény?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mikor és hogy történt az első egymás előtti első kényes, cikis helyzet (értsd: böfögés, szellentés, hasra (stb.) esés ...)?
2011. aug. 5. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Van egy kedvenc helyünk egy erdő mellett, kocsival szoktunk felmenni, és ott szoktunk beszélgetni, mászkálni, vagy csak ülni és nézni a panorámát, borozni. Kb 1 év után történt, hogy veszekedtünk, már a szakítás gondolata is felmerült, és oda mentünk, hogy megbeszéljük a dolgokat. Volt nagy veszekedés.. majd arrébb mentem pisilni kb 3 métert, és hatalmasat szellentettem véletlenül, szinte még visszhangzott is. Mire visszaértem közösen röhögtünk, de a fejem csak nekem volt vörös. Azóta is emlegeti. 24/n
2011. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Ráugrottam a pasimra mikor játékból bunyóztunk ő meg fingott egyet. Röhögtünk, aztán annyi.

20L

2011. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Meg jo, hogy zarojelezted hogy megis mit ertesz "elso kenyes, cikis" esemenyen. Amugy soha nem tudtam volna meg.
2011. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15:11 ugye? :)
2011. aug. 5. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Shrek és Fiona! Milyen eredeti...
2011. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Elesett a jégen, amikor az első randink volt.

Nagyon nagy önkontroll kellett hozzá, hogy ne röhögjem szét magam.

2011. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
nekemis hasonló az utolsóhoz! :DDD csak ő magára borította a kaját.. :DDDDD sajnos én nehezen bírom ki, ugyhogy elröhögtem magam. :D
2011. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!