Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ehhez az ötlethez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez az ötlethez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Félek hogy a barátnőm megcsal, vagy legalább is egyáltalán nem boldog mellettem. Minden jel erre utal, de egyszerűen nem lehet erről vele beszélgetni, mondom neki hogy ha valami baj van akkor jelezze, de ő azt mondja hogy nincs semmi baj, de látom rajta hogy nem őszinte. Hajógyárin is és más szórakozóhelyeken is egész végig a barátnőivel van és az az érzésem hogy kipróbál engem kerülni minden alkalommal. Már kb. 1 hónapja csak így vagyunk. De mint mondtam ő nem nyilatkozik, úgy érzem nem képes őszintén megnyílni előttem csak a barátnőivel, őket is kérdeztem de azt mondták hogy nem mondhatnak el semmit mert lánytitok, bla, bla, bla... tehát valami biztos van.


Én arra gondoltam hogy kitalálok magamnak egy női szereplőt (pl: Zuglói Noémi) beregisztrálom magam facebook-ra és msn-re ezzel a kitalált emberrel és szocializálni kezdek a barátnőmmel, aki természetesen nem tudja hogy én vagyok az. Ezek után megkérdezem hogy mi a helyzet a párkapcsolatával és kész. Szerintetek működhet?



2012. jan. 18. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
maris lebutal
2012. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talán :s
2012. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

működhet ha jól csinálod :D

pasimat már buktattam le így :P

2012. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mégis hány éves vagy? remélem, hogy max 14, mert ezután a kor után az ilyen F*SZSÁG már rendellenes agyi működésre utal.
2012. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a barátnőd csak szimplán hagyd ott, felesleges ennyit szívni ezzel, ha a végén úgyis pofára esés lesz...
2012. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz! Minek foglalkozol olyan lánnyal, aki feléd sem néz?


Konkrétan állj elé és mond el a véleményedet erről!

Ha meg van valami baja, akkor úgyis el kell mondania, mert előtted nem lehetnek ilyen titkai, főleg, ha veled kapcsolatosak. plusz akkor ő minek van veled, ha neki nem tetszik ez az egész??? Nem értem őt!

2012. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!