Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ti ehhez az...

Mit szóltok ti ehhez az ötlethez? (autósiskola-vizsga)

Figyelt kérdés

Augusztus elsején lesz a vizsgám, ( teszt + gyakorlópálya + város) és a tervem az,hogy itthon egyedül anyának mondom meg a dátumot.

Még pedig azért mert,apa mindenáron azt akarja,hogy elsőre csináljam meg (nem mintha én nem azt akarnám),nagyon spórolós és nem is tudom mit kapnék tőle ha véletlenül nem lenne meg elsőre. Ugyanis nálunk fizetni kell ha másodszorra is menni akarsz.

Emellett rengeteg plusz feszültség,stressz lenne bennem ő miatta.

Ezért is döntöttem így hogy nem mondom el neki,mert elég lesz a saját magam idegeskedése,nincs szükségem még többre.

Mert én úgy vagyok vele,hogy minél nagyobb a stressz,izgalom,feszültség annál nehezebben,rosszul teljesítek.


Mit szóltok hozzá?

Tudom,hogy nem nagy dolog,de kíváncsi vagyok ti mit szóltok hozzá.


2011. júl. 20. 15:12
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

Egyébként szlovákiai vagyok,ha furcsálnátok,hogy nálunk így van.

18/L

2011. júl. 20. 15:13
 2/42 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgulsz miatta, akkor ne mondd meg neki, elég, ha anyukád tudja. Majd ő elsimítja a dolgokat (nálunk is gyaran így megy ez :D).
2011. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Ne mondd meg, mert akkor tuti azon izgulnál.

Nem szép dolog hazudni meg titkolózni, de ha Anyukádnak elmondod, az bőven elég. És miután sikerül letenni, Apud és kétszeresen örül majd, ha megleped a jó hírrel.

2011. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

15:19!

Iszonyúan izgulok már most miatta,ő meg csak rá tenne nekem egy lapáttal.

Csak ezért akarom így,ha azt mondaná pl.,hogy "Kislányom,ügyes legyél,szorítok majd neked,azon legyél,hogy megcsináld elsőre,de ha nem sikerül az sem tragédia. Majd mész még egyszer." --- akkor nyilván őt is beleavatom a dolgokba,de már előre látnám,hogy reggel 8-tól hívogatna,hogy "Megvan-e az?" "Megvan-e az?" ...


Anyum sokkal másabb,ha nem sikerülne elsőre,vele elintézem,hogy apum ne is tudjon róla,hogy másodszorra csináltam csak meg (ha úgy alakul)


Köszi a válaszodat egyébként. :)

2011. júl. 20. 15:27
 5/42 A kérdező kommentje:

Palm!


Én is így gondolom.

Köszi neked is :)

2011. júl. 20. 15:31
 6/42 anonim ***** válasza:

Hajrá! Meglesz ez! Ügyes légy!

(És tudod, ha nincs meg: nem tragédia... ;)

2011. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Köszike a biztatást :)
2011. júl. 20. 15:38
 8/42 anonim ***** válasza:
Ne mondd, meg ez úgy is csak kegyes hazugság, ha rákérdezne:) Sok sikert!:)
2011. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

16:26!

Köszönöm szépen :)

2011. júl. 20. 17:53
 10/42 anonim ***** válasza:
én is szlovákiai vagyok
2011. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!