Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás? Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom fél év után..igaz hogy az utóbbi időben sok

volt a veszekedés... Ami nem mentség rá de...adtam neki még egy úrólsó esélyt. De nem tudom hogyan tegyem túl magam rajta hogy felejtsem el?


2012. jan. 18. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

dobd ki. nem kell utolsó esély meg ilyenek,mert majd megint megteszi és kiírod a következő kérdést:

hülye voltam,hogy megbocsájtottam neki?!!!

2012. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csald meg te is őt!
2012. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásra nincs mentség, nincs magyarázat. Mindent meg lehet beszélni, de ha nem megy, akkor szakítás, aztán utána azzal dug akivel akar. Ennyi. Hogy tudsz majd ezek után bízni benne?
2012. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok... :S Ha megtaláltad a gyógyírt, akkor szólj nekem is! ^^

De amúgy, ha valaki mással meg tudod beszélni, az kicsit segít (velem is így volt). Én a mai napig nem tudtam -teljesen- elfelejteni...

2012. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Undorító dolognak tartom a megcsalást.Persze,könnyebb megcsalni a másikat,mintsem leülni és megbeszélni vele a problémákat.Én a helyedben nem adtam volna neki esélyt.
2012. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
öld meg... de ügyelj arra, hogy balesetnek tünjön.
2012. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, hogy megcsalt. Inkább szakítsatok egymással.
2012. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dobd, mert senkinek nem jár megcsalás után esély! újra meg fogja tenni! És majd szépen elgondolkodik, hogy minek tette meg! Pusztulat az ilyenre!
2012. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tevetke ***** válasza:

"...hogy felejtsem el?"

SEHOGY!!! Az ilyet nem lehet elfelejteni, mert undorító dolog, erre nincs mentség!! Szerintem hagyd a francba az ilyet, nem érdemel annyit se, hogy két szalmaszálat keresztbe tegyél!! Nehogy még sírjál utána...

2012. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Eve20 ***** válasza:
100%
A véleményem a megcsalásról: undorító, és szerintem megbocsáthatatlan, aki megteszi egyszer az megteszi máskor is ha lesz rá alkalma :/ szerintem vess véget, fél év még annyira nem sok idő, hamar túlteheted rajta magad :)
2012. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!