Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jah, hogy akkor érezzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jah, hogy akkor érezzem magam megtisztelve?! Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy négy év együttélés után megkérte tavaly párom a kezem.Idén májusra volt lefoglalva az esküvőre az időpont,de lemondta, hát nem lesz esküvő. Nem is érdekel már,nem lesz,kész, elfogadtam,mert jelenleg más fontosabb dolgok is vannak,mint az a bizonyos "nagy nap". Gyermeket várok, de ezt még vele nem közöltem. Múlt héten csináltam meg a tesztet,ami pozitív lett,nagyon megörültem,el akartam mondani neki. Második babánk lenne. Viszont nem mondtam el,mert múlt szombaton vásárolni mentünk,és nem tudom min, de behisztizett,és mindenki előtt a bevásárló központban hordott el mindenféle szemét,idióta,baromnak. Ott süllyedtem volna el legszívesebben. Megfogtam a gyerkőcöt és otthagytam. Persze utána már egész este kedveskedett,megfogta a kezem,rendelt egy nyomorult pizzát,h ne kelljen vacsit csinálni,és másnap szexnél kezdeményezett,meg hogy is mondjam az elmúlt x idő után végigcsókolgatta a nyakam is,meg rendes előjátékot kaptam. na tegnap este megint összevesztünk,elmondtam neki, hogy baromira ne csodálkozzon,ha ideges vagyok, mert egy darab fába több érzelem szorult,mint belé az elmúlt négyből,három évben. És mi történt? Lecseszett, azzal a szöveggel, hogy, idézem: "Még én nyalom a segged a múltkori veszekedésnél is, meg még kényeztetlek,meg előjáték,simogatás,kedveskedés, és még én vagyok a sz--r??"- szóval magyarán érezzem magam megtisztelve, hogy múlt vasárnap megkaptam két órán keresztül azt,ami minden egyes nőnek alapvetően jár, és nem csak szexnél... most gőzöm nincs mit csináljak. Itt a gyerkőc,jön a kis tesó,akit már nagyon akartunk mind a ketten,de a párom még nem is tudja,h terhes vagyok,viszont ezek után szerintem itt kellene hagynom.
2012. jan. 19. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek. ha a 4 évböl 3 szar volt akkor mégis mit vársz?

maradhatsz is benne de ugyanugy nem lesz elöjáték és ugyanugy elvárja hogy elgyél megtisztelve. a ygerek miatt nem jo ha együtt maradtok, szerencsétlen gyerek mit kapna?? föleg hogy a jelenetet is szegény elsö gyerek elött csinálta. nem tom hány éves de legyen bármilyen kicsi megérzi a feszkot.

nálam a nyilvános megalázás egyelö a szakitással. ok nekem nincs családom, tudom hogy nehéz lenne egyedül, nem tudom mik a lehetöségeid. anyukádhoz költözni stb de még az is jobb mint ezzel az emberrel élni...

2012. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igazából a gyereknek tökéletes apja. Szóval ezen a téren egy rossz szavam sem lehet,mindent megad neki,amit csak lehet,tud. Ilyen se volt még, soha nem alázott meg mások előtt,még a gyerek előtt se, aki két és fél éves. Azért nem tudom mit tegyek,mert nem lenne hova mennem a gyerkőcökkel. Anyukám várna haza, de ott lakik a nővérem és a családja, van ott három gyerek,meg három felnőtt így. Hatan laknak,és mi már oda egyáltalán nem "hiányzunk",egyáltalán nem férnénk már el,max csak ha a tetőteret megcsinálnánk,de arra jelenleg még gyűjtenem kellene rendesen. Viszont ez se mehet így,mert ha egyszer előfordult,előfordulhat többször is..
2012. jan. 19. 09:38
 3/16 anonim ***** válasza:

az jo ha jo apa. de amit irtál hogy érzéketlen tusko 3 éve. ez nem tul jo.... rengeteg elvált szülö van akiket imádnak a gyerekek külön külön is mert jo szülök. de együtt nem megy.

tul hamar vállaltatok gyereket,kb 2 éve voltatok akkor együtt mikor jött az elsö. ez nagyon kevés, ennyi idö alatt nem lehet kiismerni senkit. bár arra egy élet is kevés.

viszont ha ti ölitek egymást éjjel nappal(mert ez simán elöfordulhat a jövöben) akkor tökmindegy mennyire jo apa hisz elkerülhetetlen hogy a gyerek ne hallja.nekem az apám olyan mint egy idegen. soha nem adott egy csepp érzelmet se mindig csak a leb-szást kaptam. szerintem férjnek is silány de anyám valamiért ragaszkodik hozzá pedig hányszor veszekednek és föleg most a változokorban apám elviselhetetlen lett.a te pasidrol is ö jut eszembe mert neki semmi se elég jo.a házimunka neki nem munka és elvárja hogy egy családi kiruccanás után mikor hazajövünk még álljunk neki melozni, meg ha valamit megtesz értünk, szinte süt rola hogy na akkor most ismerjetek el. semmi önzetlenség nincs benne. amit ö csinál elismerésre mélto,de ha mi csináljuk szart sem ér. ugyanaz amit párod csinál hogy kényeztet kicsit és akkor legyél vele megelégedve a további életedre.

oké nálatok lehet ,még nincs ilyesmi de ez még csak 4 év.... ami eddig sem volt felhötlen.

igen, ettöl féltem hogy nem lenne hova menned...sajnos nincs ötletem mit lehetne tenni de ez annyira szar hogy az emberek többsége kénytelen tönkretenni az életét mert nem tud hova menni.:(


van az a mondás is hogy egy férfi akkor tesz jót a gyerekével ha szereti az anyjukat. szerintem ebben minden benne van.ha béke van és szerelem akkor a gyerek is nyugodt és boldog lesz. ha ölik egymást,lehetsz te a világ legjobb szülöje ott már megtörik benne valami....

remélem valaki majd tud valamit tanácsolni neked sajnos mivel nem vagyok szülö igy ehhez nem értek, mik a lehetöségek.

2012. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem kell elhamarkodni, talán még fiatalok vagytok és hirtelen túl sok munka zúdult rá. nyomja a stressz feszült, pl iskola után rögtön apának lenni eltartania családot aggódni az anyagiak miatt, még ez a politikai rendszer is... ez szerönyű én megtudom érteni, de mondjuk a frusztráltságot le is lehet vezetni, pl ha nem tudja kialudni magát akkor reggel morcosan elalszik, nem tud megenni maximum egy sza*os kekszet, ettől még frusztráltabb lesz, gyengén teljesít a munkahelyén, nem tudja fizetni a rezsit, a gyerekei hisztiznek a felesége is hisztizik, persze rajtuk tölti ki a dühét, levezeti a feszültséget, emiatt megromlik a kapcsolat, a feleség frusztrált és ingerült lesz és gyakorin ír ki ilyen kérdést, tehát ez a teendőd:


reggel készíts neki fejedelmi reggelit, had menjen jóllakott ovodás fejjela munkahelyére, közben szeretgesd. ha ennek ellenére sem változik, még beszélhetsz vele erről :s pl így:


-drágám mintha valami baj lenne, rosszul érzed magad?

ha nem nyílik meg mondjuk kezd el kielégíteni orálisan, arra majd megenyhül. és aktus végén az ágyban mindketten óllakott ovodás fejjel meséld el a gyereket.

2012. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

meycry te nagyon ismered az életet, minden szavad ezüst. (Nem ironizálok, tényleg jó tippjeid vannak.)


Kedves kérdező, meycry tippjein túl annyi észrevételem lenne, hogy iszonyatosan önző vagy, szerintem súrolod azt a szintet, ahol egy ember képtelen egy normális kapcsolatra. Mindig csak arról tudsz beszélni, hogy NEKED mi kéne meg mi jár. Az meg nem érdekel, hogy neki mi kell. Tudod, én egy nagyon határozott és erős egyéniség vagyok, de mindig odafigyelek a feleségemre, és bizony ez néha azzal jár, hogy félreteszem a saját erős személyiségem érdekeit és érdekérvényesítő képességét - beleértve a lelki zsarolást is, ami egy undorító és aljas dolog -, és az ő szempontjait veszem figyelembe. Túl azon, hogy hálás lesz a másik, nekem is jobb egy boldogabb, kiegyensúlyozottabb viszonyban élni, mint egy háborúban.


Ha ő ideges, akkor adj neki egy újságot meg egy sört, a gyereket paterold el valahová és menj el egyedül bevásárolni, akkor is, ha elkelne a segítség. És ha ezek után előjáték nélkül akar magáévá tenni, had' tegyen. Nem fogsz belehalni, és utána nyugodtan, kielégülten meg tudjátok beszélni a napotokat. Ne panaszkodj, és ne éreztesd vele, hogy hálát vársz el. Aztán ezt - tekintve, hogy évek óta éltek szarul - ismételd legalább néhány hónapig, és ne várj túl sok eredményt. Előbb-utóbb észreveszi, hogy jobban él, mint előtte. Aztán ha semmi változás, olyan fél év után felvetheted a beszélgetések alatt, hogy vegye figyelembe a te szempontjaidat.


Persze ha valakivel sem beszélni sem figyelmet kiváltani nem lehet, akkor azt bizony ott kell hagyni.

2012. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"És ha ezek után előjáték nélkül akar magáévá tenni, had' tegyen. Nem fogsz belehalni, és utána nyugodtan, kielégülten meg tudjátok beszélni a napotokat."


na ekkora baromságot is csak pasi tud irni. peeersze nektek annyira jo ha nincs elöjáték. ennyi erövel meg is eröszakolhatná nem?hisz a férfiállat ösztönöknek él és durr bele igaz?tökmindegy a nönek az mennyire szar meg nem tud rendesen felizgulni és az egész egy nagy kin neki.


ezek után röhejesnek tartom hogy "mindketten kielégült fejjel megbeszélhetitek" max a pasi lesz kielégülve a csaj meg csak örülni fog hogy vége. marha jo élet mondhatom!


csinálj fejedelmi reggelit bla bla..... na igen de akkor megint ott van az hogy kinyalod a pasi seggét ö meg le sem szar. legalábbis apám ilyen. akkor lenne a boldog ha minden nap rend lenne,kiszolgált meleg kaja,este egy masszázs stb stb. nem is érzi át anyám fáradtságát.


és ahogy mondod lehet szar a melo feszült a gyerek üvölt. de gondolod hogy ezektöl a nő nem feszült?????csak a pasi borulhat ki??? sok helyen a nökön van a legnagyobb nyomás,mindezt ugy hogy a pasiknak ugy tünik a felesége egész nap csak punciszört egyenget....mikor a hugom meghalt apám elment depressziosat játszani és anyámnak kellett tartani magát. a másik hugomat nevelni,fözni takaritani stb stb, melozni,ugy hogy apámtol semmi segitséget nem kapott!és ez nem egyszeri eset nagyon sok iylet hallottam ismeröseimtöl is. apasi összetörik mert szar az élet a nö meg tartsa magát . na ezért vagyunk erösebbek nálatok!

2012. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ja még hozzátéve hogy nem azt mondom hogy a kérdezönek van igaza vagy neked van igazad. de az tuti hogy egyoldaluan semmi se müködik. az lenne a jo ha kölcsönösen oda lenne figyelve. akkor nincs háboru se és egyik fél sem lenne elnyomva. de ehhez feltétlen szeretet kéne ami lássuk be ezen a világon nem sok helyen van.mittomén elöjáték legyen cserébe a csaj is csinál olyat ami a pasinak tetszik.mikor a nö dogozik a pasi otthon van nyugodtan összedobhat ebédet. stb stb.nem lenne bonyolult csak szeretni kell hozzá....
2012. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
bocs,mégvalami a pasi válaszolonak. teljesen igazad van abban hogy félre kell tenni a saját nyügjeid és odafigyelni a feleségedre. ezt dijazom benned. de ezt hivják ugy hogy önzetlenség. mert ha valakiért teszel meg valamit akkor teljesen mindegy hogy mennyire merited ki magad de jo érzés mert szereted a másikat és öröm nézni ha boldog.de ha visszafele nem kap az ember az átmegy keserüségbe.és csinálja tovább szerencsétlen mert szereti azt az alkoholista agyonverös férjét(mert ilyen is van)és ezáltal már nem is önmaga. mert csak annak él hogy örömet szerezzen még ha ö bele is döglik a lelkibetegségbe.csak sokan nem veszik észre hogy a másik milyen önzetlen és mennyit segit.... ez a bajom. igy nem lehet várni a viszont segitséget ha a másik szerint semmit se csinálsz...
2012. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nos kedves mercy,meg kedves férfi. Elárulok egy nagy titkot: ha hibázok,beismerem, bármennyire hihetetlen. DE: ez alatt az együtt töltött idő alatt minden reggel reggelit csináltam, tízórait,uzsonnát,süteményt,vacsorát. Minden áldott nap, az előző esti megbeszélt másnapi igények alapján. Ezek mellett mostam,takarítottam,tanultam,dolgoztam,hogy ne legyen kiesés a babavárás miatt,és elvégeztem a ház körüli teendőket a láncfűrésszel való favágáson kívül mindent megcsináltam, még akkor is,mikor az első gyereket vártam veszélyeztetett terhesen,holott ágyban,párnák közt kellett volna feküdnöm. Soha egyszer nem panaszkodtam,hogy nem megy,nem bírom. Ha gondjaink voltak,meg tudtuk beszélni. A párom munkája: bemegy amikor bemegy,nincs időhöz kötve,mert társtulajdonos. Addig van,ameddig akar,haza jár ebédelni,van amikor csak 4-ig melózik,van amikor 3-ig,van amikor be se megy. Ha meg bent van,akkor szétszed egy-két dolgot,és pont. Szóval nem mondhatnám,hogy hú,de belefárad. Dolgozik, elismerem, de hozzá teszem,nem azt a munkát végi,mint aki egész álló nap a futószalag mellett gürizik,és három műszakot nyom. Ezzel most nem leócsárolom,csak elmondom, hogy ne higgyétek,hogy tönkremegy a munkától,mint ahogy sajnos más igen. Szabad ideje van,barátokkal eljár szórakozni,motorozni,hobbijai is vannak. És aláírom,nem vagyok tökéletes,szoktam nyafizni néha,de ki nem? És úgy vélem,egy-két kiborulás nem a világ vége,ha végig kell hallgatnia,és a végén úgy is itt hagy,és elmegy motorozni.
2012. jan. 19. 13:05
 10/16 anonim ***** válasza:

A lelkibeteg válaszolónak -> Buta sztereotípiákkal vagdalkozol, és kiforgatod a szavaimat a te személyes élményeid nyomorának hatására. Sajnos ehhez nekem semmi közöm, és sajnálni sem foglak, mint ahogy egyetlen embert sem, aki a rossz körülményeiért maga a hibás. Nekem nem kell példálózni a rossz házas kapcsolatokkal, jóformán minden hónapban felfedezek egy megcsalást a munkám kapcsán (többek között vérvizsgálatokat végző orvos vagyok), és egy tipikus magyar kisvárosból származom annak minden rossz tulajdonságával. Fogd fel az üzenetem tartalmát: ne azzal foglalkozzon senki a kapcsolatában, hogy én, Én, ÉN, mert mindig ez vezet az összes bajhoz, az ilyen ember nem való kapcsolatba, menjen szinglinek.


Az pedig ordas butaság, hogy mindig minden egyes nő belehal abba, ha előjáték nélkül szexel. Ez egy olyan ostoba mítosz, amelynek bár a köztudatban tartására komoly médiaipar épül, minden fesztiválon, egyetemi kollégiumban, felforrósodó házibulin megcáfolódik, de köztem és feleségem közt is, ui. bár szinte minden nap legalább egyszer együtt vagyunk, hetente egyszer vadul kívánom meg, és ő ugyanúgy élvezi. Szóval ezt a baromságot nem kell egy lapra tenni a nemi erőszakkal, ami egy undorító dolog, és nem csak nők ellen irányul.


A kérdezőnek mondanám, hogy ha valóban ilyen tüchtig menyecske vagy, akkor bezony a férjed egy tróger, akivel nem veszekedni kell, hanem elmondani neki egy normális pillanatban az aggályaidat, és ha úgy dönt, hogy nem téged akar, akkor pakolni a sátorfádat. Én nem azt mondom, hogy legyél szolga, hanem azt, hogy tartsd tiszteletben és ne hisztizzél neki. A hiszti nem csak undorító látvány, hanem mindkét felet tönkreteszi. Nekem érdekes módon minden párom pontosan egyszer hisztizett, mert azonnal közöltem, hogy a második idegroham a szakítást fogja jelenteni. Ha valóban pótolhatatlan vagy az életében, küzdeni fog érted, ha pedig nem vagy az, akkor fogadd el a helyed.


Ilyen egyszerű.

2012. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!