Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen nagyobb önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen nagyobb önbizalmam? Mit csinaljak h ne érezzem magam kevesebbnek pl az előző lánynál?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el magamról hogy tetszem neki, sokaig nem is bokolt nekem a párom. Mostanra eljutottam oda, ha mondja se hiszem el. Bezzeg az előző mindenben tökéletes, nem ő mondja, hanem, amiket mesél ez jon le belőle és jobb csaj is nálam.
2012. jan. 5. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy lett önbizalmam hogy kezdeményeztem egy egyszerű beszélgetést.Furcsán hangzik de így van.Volt egy lány aki tetszett nekem és azelőtt nem volt bátorságom egyáltalán beszélgetni vele.Aztán egyszer csak erőt vettem magamon és azóta úgy érzem hogy már sokkal könnyebben oda tudnék menni bárkihez.14/f
2012. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PT-Daniel ***** válasza:

Ez alapjan parod meg nem tette tul magat elözö baratnöjen... vagy egy abszolut gyöker!


Ha eleve keves az önbizalmad, ebben csak serülhetsz.

Mitöl lenne nagyobb önbizalmad? Miben vagy jo? Milyen ember szeretnel lenni?

Az, hogy elhidd masok bokjait, elöször sajat magadat kell elfogadnod! Probalj az az ember lenni, akire büszke lennel. Ne masokban keresd az elismerest, mert akkor mindig serülekeny leszel. Ha magadat teljesen elfogadod, elhiszed majd a bokokat is, a szidalmak meg leperegnek rolad.


Tudom, egyszerü leirni, de közel sem annyira egyszerü megcsinalni. De hidd el, nagyon hatasos!

2012. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy akkor húzzon vissza az előzőhöz!
2012. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
A pasid egy gyökér! Mi a fenének mesél, áradozik neked a volt nőjéről? Na ez az ami miatt nincsen neked önbizalmad! Át tudom érezni a helyzetedet, mert én is futottam már bele ilyenbe és iszonyat lehúzta az önbizalmam, ami előtte azért volt, így lett egy sok vitából, féltékenységből, veszekedésből álló kapcsolatom! Ezt ne hagyd!
2012. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mások szerint értékes és csinos vagyok,régebben én is így gondoltam, de annyira meg akartam felelni a páromnak pont annak aki nem latta vagy nem mondta hogy latja ezeket bennem, hogy teljesen leértékeltem magam.
2012. jan. 5. 18:24
 6/9 mmT ***** válasza:

Ha a párod nem támogat, csak rontja az önbizalmadat az nagyon rossz jel. Arra kíváncsi lennék, h ha bókol, akkor már miért nem hiszed el. Ezt a blokkolást fel kellene oldanod magadban, hiszen ha elfogadod magad, sokkal felszabadultabb leszel, ezzel pozitívabb lesz a kisugárzásod bla bla, szóval tényleg meg is szépülsz :)


ajánlok egy könyvet. nekem nagyon megtetszett:

[link]

2012. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mmT ***** válasza:

az Alexandrában olcsóbb :)


[link]

2012. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, mert mar az előző csajnal nem lehetek ugyse jobb hiaba bokol.
2012. jan. 5. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is értem, mi bajod. Azért választott téged, mert téged kap meg, vagy valamivel felturbóztad a pontszámodat. Mindenkinek a vonzereje = külalak x szociális státusz.


Különben meg mi bajod azzal, hogy közli, hogy az előző barátnője csinos és jófej volt? Mit akarsz, hogy a barátodnak egy sor szemét kvrvával lett volna dolga?


Önző, kicsinyes és igazságtalan vagy.


Nekem is csak kedves és csinos barátnőm volt, de még a szexpartnereim közt sincs kifejezetten csúnya.

2012. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!