Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verset kellene irnom hogy megbocsasson. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy lany akivel jol eggyezem mondtam neki valami kis butasaggot es kicsit megharagudott.Azt mondta csak akkor bocsajt meg ha irok neki 1 verset de oszinten nem tudom mit vagy hogy irjak,szeretnek minnel hamarabb kibekulni vele.Tudnatok segiteni?
2012. jan. 19. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

igen tudnék.

írd ezt:

"menj föl a fára

kib.aszlak én állva"


papucs

2012. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég gáz,hogy ilyen feltételek szab a csaj,azért hogy megbocsásson.Nekem olyan érzésem van,hogy csak játszik veled.
2012. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:

Hát ha nem tudod mi a vers, meg hogyan írják, meg miről szóljon, akkor inkább ne írj...

Most összefaraghatsz egy rímtömeget, de ha nem olyan, mint a hányás (őszinte, és mélyről jön) akkor inkább ne is fogj bele...

2012. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg énnekem,

kérlek téged szerelmem

buta voltam, egy paraszt

bevallom..

hát nesze itt ez a vers te sértődékeny manipulatív ribanc

2012. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 menta34 ***** válasza:
Keress egy ismert verset és költsd át, 2 perc :)
2012. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!