Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valamennyi esély?

Figyelt kérdés
Nos azt vallom hogy a remény hal meg utoljára,bármi előfordulhat bármi megtörténhet.Volt egy barátom akivel elég sokáig együtt voltunk (9 hónap),azonban szeptember végén szétmentünk,indok nélkül és teljesen hirtelen.az egyik pillanatban azt mondta hogy nagyon szeret,a másik pillanatban (rá egy napra) azt mondta hogy legyen vége mert már nem szeret.én nem hinném hogy egyik percről a másikra kiszeret belőlem vagy ilyesmi.eltelt 5 hónap lassan a szakítás óta,közben egyszer-egyszer beszélgettünk.lesz egy két rendezvény ahol a baráti körünk lesz ott és természetesen ő is..azt gondolom hogy még mindig vannak halvány érzései (szerintem),érdemes lenne erről élőben beszélgetni?lehet még remény?én érzem hogy lehetne..
2012. jan. 19. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és éld az életed.
2012. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

naiv vagy!

felejtsd el!

és ne is bonyolódj bele.

keress azon az összejövetelen mást!

2012. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj, végülis mit veszíthetsz? átérzem a helyzeted, én biztos, hogy nem bírnám ki, hogy ne beszéljek vele, mert mi van ha igazam van? ha meg nem mész oda és amúgy igazad lett volna, akkor cseszheted... egy próbát megér szerintem mindenképp
2012. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyszer szakítottatok ráadásul ennyi idő után felesleges bolygatni a dolgokat. Hagyjad békén és keress valaki újat... Nem vagyok az újrakezdéseknek a híve.
2012. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet megzsaroltak es azert mondta h nem szeret..vagy hasonlo.. Beszelj vele sztem.
2012. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!