Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Most mire számitsak, mit reméljek?

Figyelt kérdés
Segitségeteket kérném .A barátnöm 21 én 24 vagyok .A barátnömnek én vagyok a harmadik kapcsolata .Az elsö barátját tragikus modon vesztette el ,és nagyon szerette vagy szereti is még ,és nem tud megbékélni hogy nincs többé .Mi 4 honapja vagyunk eggyütt nagyon szeretem és ö is azt mondta .De ezelött 2 hete megváltozott minden .Alig törödött velem ,nem is érdekelte mi van velem ,és szinte mindig kifogást talált hogy nem tud velem találkozni és éreztem valami nincs renben elhallgat valamit .Mert heti egyszer tudunk találkozni mert ö tanul én dolgozom .És ezért elég sokszor vitába kerekedtünk de mindig azt mondta hogy igazam van .ö a hibás hogy nem törödik de megprobál változtatni ezen .Sajnos ezután 1 héttel találkánk elött összevesztünk nagyon vagyis olyatt tett mire nem számitottam és mondtam többé ne keressen .de nembirtam és irtam neki hogy mért tetted ezt .2 nappal késöbb visszairta ezt..sajnálom hogy igy jött ki ,neked sokkal mélyebbek az érzéseid irántam mint nekem irántad .nem akarok játszani az érzéseiddel .jobbat érdemelsz nálam .és azért nem foglalkoztam veled mert psihologushoz kell járnom .szeretném rendbe tenni az életem elöször .hosszu és nagyon fájdalmas lessz .....én megirtam neki hogy várni fogok rá mert nekem ö az igazi és fontosabb mindennél és azt irta erre ...ha rendbe tettem az életem igérem megkereslek ha még vársz rám .Szerintetek most mit remélhetek ?ha szeretne egy picit is hiányoznék neki nem .És ha szeretne szüksége lenne rám támaszként hogy mellette állok .ö hogy birja ki ?és mennyi ideig kell várnom rá ,de lehet addigra elmulik az a kis szeretete irántam .vagy közbe talál valaki mást akibe szerelmes lessz ?Nem tudok mit kezdeni magammal ,minden napom ugy telik hogy emésztem magam ,elsirom magam mikor a szivemig hatol a fájdalom .Rettenetes érzés hogy nem lehetek mellette e a rossz idökben és hogy neki sincs szüksége rám .Legzivesebben meghallnék mert már 3 szor voltam ilyen szerelmes de ez mindenem tul tesz .Segitsetek most tényleg vissza fog jönni vagy csak áltatom magam ???
2012. jan. 19. 18:00
 1/2 pqpqpq ***** válasza:
szerintem!!! ha szereted ne vard azt hogy egyszer helyre jojjon hanem hamarabb kell lepni,hogy erezze hogy van valaki mellette es hogy o fontos valakinek.ez a helyrejovesbe is sokat szamitt es a nok szeretik azt erezni hogy van mellettuk valaki akire lehet barmikor szamittani...nos te ezt mar egyszer elromtottad de meg helyre lehet hozni.legyel kicsit tolakodo es kozelits feleje hatarozottaban! mond el neki hogy tevedtel es hogy igazabol te is ugyanolyan hibas vagy mivel hogy annyira bunko voltal hogy nem ertetted meg ot es nem fogtad fel teljesen mostanig hogy milyen nehez is neki egy uj kapcsolatban helyt allni. kb ennyi remelem segitt
2012. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megprobáltam mellette lenni és nemengedi .azt mondta ez csak rá tartozik ,söt egy hét mulva lessz neki egy arcüreg mütétje és azt se engedte meg hogy ott legyek .nekem sokat számitott volna ha mellette lehetttem volna .és szerintem soha nem lessz köztünk már semmi .
2012. jan. 20. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!