Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fiatal vagyok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatal vagyok még ilyeneken gondolkodni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok de már a családalapításon jár az agyam.persze még partner sincs ebben meg még az anyagiak sem adottak de én már ilyenekben gondolkodom

szerintetek az hátrány ha még "nem éltem ki magam" biztos tudjátok hogy értem?

ill ebből következően mivel komoly gondolkodásunak gondolom magam kapcsolataimon sem tudom egyszerűen túltenni magam.

egyébként ti mikor tervezitek hány éves korotokban a házasságot?


2012. jan. 19. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
volt ma egy kérdés, amiben a 23 éves csajnak már férje meg gyereke volt, és én voltam a szr hogy megkérdeztem tőle, hogy mit dolgoznak, hogy ien fiatalon megengedhetik ezt maguknak, és le lettem cseszve, hogy semmi közöm hozzá és hogy normális választ adjak, tehát én nem vagyok normális, tehát az a természetes, ha munka és háttér nélkül már családod van 23 évesen =)
2012. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én 16 éves vagyok de már ezen gondolkodom ÉS CSAK GONDOLKODOM és szerintem elég nagy baj hogy 22-23 éves korodba nem tudsz családot alapítani mert még tanulnod kell ha akarsz valaki lenni.Jeleneállás szerint ahogy számolgattam 26 éves kornál hamarabb nem lehet elkezdeni + terhesség tehát én szomorú vagyok emiatt de szerintem nem korai
2012. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne örüljetek már meg, a mai világban örüljetek ,hogy magatokat el tudjátok tartani.És különben is fiatalok vagytok még.
2012. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
az eggyátalán nembaj ha vkinek 23 évesen gyereke van/ lesz. Legalább ha a gyerek nagyobb lesz nem fog régimódinak találni, és konnyeben tudtok beszegetni
2012. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit jelent az, hogy ezen jár az agyad. Én 20 éves vagyok, néha nekem is eszembe jut a dolog, de azért nem gondoltam ki minden részletet.

Van, aki szeretne a házasság előtt "kalandokat", de szerintem sokan megvannak nélküle.

Házasodni suli után kéne, mondjuk olyan 25-26 éves korban.

2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nem korai szerintem mi 23-24 év körül re tervezzük az első babát igaz csak 21 vagyok barátnőm pedig 19 .

de mivel kamion sofőr vagyok így az anyagi háttér rendezve lesz .és remélem össze is fog jönni

2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

bár tényleg elég idióta a rendszer és sajnálom, hogy ennyi időt elkell cseszni.


pl a 8 év általános egy fa**ság, kb 1 hónap alatt megtanulsz írni meg olvasni, a többi meg az 'alapszintű műveltség' pff na mindegy az talán kell. de a középsuli és az érettségi, na az tényleg időpazarlás... az már szükségtelen. mert kb a jogi assziszten az egy két éves OKJ és köze nincs semmihez sem ami a gimiben elkhangzott, tehát 8 év alapműveltés, 2 év okj = munka tehát normális esetben 16 évesen kezdhetnél családot alapítani, de nem a mai rendszer szerint kell a 8 év általános a 4-5 év középfok, és a 4 vagy több éves felső oktatás, + okj-zhatsz is további 2 évért...

2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 pqpqpq ***** válasza:
szerintem meg nem kell elsietni a dolgot.. ugy 30 eves korodig eler a lenyeg hogy legyen normalis hattered es az almaid valosicsd addig meg mert utanna teljesen mas dolgokra kell odafigyeni.amugy normalis ilyenekre gondolni 23 evesen!!
2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy holnap házasodom csak hogy e dolog körül is forognak már a gondolataim persze nem vagyok hülye hogy mindenféle anyagi biztonság nélkül belevágjak egy ilyen dologba
2012. jan. 19. 18:18
 10/19 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok 1,5 éve házas több mint 5 éve vagyunk együtt és már dolgozunk a babán is :)) szóval nincs semmi gond a gondolkozásoddal.
2012. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!