Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet rendes, kedves, aranyos lányokkal ismerkedni Budapesten akik akár még csinosak is?

Figyelt kérdés
vagy túl nagy elvárás ez? lehet már kihaltak az ilyen lányok
2012. jan. 19. 20:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nincs már ilyen lány, meg itt fikázzátok a nőket? Kikérem magunknak. Igenis vagyunk még singliként normálisak és helyesek. Csak nem a diszkóban pucsítunk egy whisky-kóláért, vagy nem a plázákban virnyíkolunk a barinőinkkel. Valóban nehéz minket megtalálni, többnyire dolgozunk, letartjuk magunkat, otthon mosunk, főzünk, tanulunk, sportolunk. És nem fogunk odamenni egy pasihoz sem, és ráakaszkodni sem. Tehát, nektek kéne már végre összeszedni magatokat, és udvarolni. Mert az ilyen lányoknak udvarolni kell, nem elvárni tőlük, hogy ők keressenek meg benneteket.
2012. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :) választ priviben is lehet ;)
2012. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Itt a hugicám...amugy milyen autoval jársz??
2012. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Elvileg kedves és aranyos vagyok mindenkivel, csinos hát...ez relatív, szerintem nem vagyok ronda, átlagnál aluli sem...mondjuk saját megítélés alapján átlagos, vékony vagyok és nem túl magas. Inkább alacsony :D


és..tádáádádád Budapesti :D

U.I: Tényleg nem haltunk ki :D Keresgélj.buszon :D sulidban?!:D

2012. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Van sok ilyen lány. Szánjunk rá egy napot, csak metrózzunk ide-oda és meglátod mennyien vannak:P És még telefonszámot is gyűjthetünk:)
2012. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi lányokat keresnék, csak Debrecenben és környékén ha vannak még. :)


Nekem elég, ha nem túlsúlyos egy lány és elfogadja az alacsony fiúkat, meg persz jó, ha van benne valami ami megfog a jellemében.


22/F

2012. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Knapp ***** válasza:

Bárhol, ahol meglátsz egyet.

Iskolában, munkahelyen, utcán, buszon, strandon, koripályán, szórakozóhelyen, fesztiválokon...

Igen, diszkóban is, mivel attól még lehet egy lány rendes, kedves, aranyos és csinos is, hogy elmegy szórakozni.

(a minden csaj ribanc, akinek ritmusra jár a feneke sztereotípiától most tekintsünk el)


Ráadásul azért egy szórakozóhelyen nagyobb arányban fordulnak elő olyan jányok, akik rá vannak hangolódva az ismerkedésre, mint mondjuk a hetes buszon.


Jelzem, az sem szégyen, ha olyan helyen is nézelődsz, ahol koncentráltan vannak jelen a társkeresésben érdekeltek - a társkereső oldalakról beszélek - mivel ha az általad kiszúrt rendes, kedves, aranyos és csinos lány éppen foglalt, akkor azzal nem vagy kisegítve.

2012. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
pont ugyan ott, ahol jófej magabiztos férfiakkal, akik még jóképűek is.
2012. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Üdv kolléga!


Én is ilyen lányt keresek, csak épp Debrecenből. :D


De a lányok úgysem fognak írni ez van sajnos. :/

2012. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
szemétégetőnél
2012. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!