Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten lehet aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten lehet aranyos, értelmes és kissé visszahúzódó lányt találni? Hol? Vidéken sokkal könnyebb.

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok eredetileg, anno sikerült barátnőt találnom a pár tízezer fős szülővárosomban (ennek már sok éve, sajnos vége lett), de Pesten már több mint egy éve nem megy. Nincsenek nagy elvárásaim, de az a tapasztalatom, hogy idefent hiánycikk a kissé visszahúzódó, normális, ám művelt lánytípus. Mindenki bulis, vagy még rosszabb. Az utóbbi fél évben volt vagy 5-6 randim, de egy kivételével mindig én menekültem a mentalitástól, az egyik lánynak például körülbelül 30 férfival volt már dolga (levélben értelmesnek tűnt, egyetemre járt), a másik minden hétvégén hajnalig vedel a buliban, a harmadik az a tipikus nagyképű típus. Vidéken nagyon sok rendes lányt ismertem, de idefent képtelenség ismerkedni, neten keresztül se megy. :(
2010. dec. 2. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem lehet találni, csak jó helyen kell keresni. :) A netes ismerkedés meg nagyon zsákbamacska szerintem... Szóval inkább próbálkozz élőben, az a tuti, úgy akárhol találkozhatsz értelmesebb lányokkal. ;) Akár a metrón, akár az utcán, bárhol! :D


21/L

2010. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te lány vagy, neked persze hogy lehet találni, a lány mindig válogathat az ajánlatok közül. Én viszont férfi vagyok!
2010. dec. 2. 21:13
 3/15 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, de már elkeltem.

:)

Azért ne add fel!

2010. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na ez az, az ilyen lány elkel 18 évesen és nincs mit tenni. :(
2010. dec. 2. 21:17
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

^^; Én is ilyen vagyok, illetve ilyennek ismerem magam, és három éve keltem el:)

De neked szurkolok. Pestet nem ismerem, mellette lakom faluban (már város pár éve), de még itt sem találok túl sok értelmes lányt, csak csinibabákat. Egyébként nem vagyunk olyan kevesen, sok barátnőm ilyen kaliberű, de valami miatt a pasik átnéznek rajtuk és hoppon maradnak:S

2010. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A kisvárosokban sok az értelmes és normális lány, ezt aláírom. De idefent nem nagyon találkozom ilyen típussal. :(
2010. dec. 2. 21:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én hasonló vagyok. de akit szeretek, az nem szeret viszont... ha akarod email-ezhetünk.

legalább lesz akivel dumálhatunk :)

de, ha nem akarod nem kell.

L/18

2010. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetek, írok mindjárt egy levelet. ;)
2010. dec. 2. 21:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyennek tartom magam...

de ne hidd azt, h csak normális lányt nehéz találni...azért kevés fiú van aki nem iszik/káromkodik/szexel mindenkivel...:)

nekem eddig 2normális pasit sikerült megismernem. az elsővel nem illettünk össze, utána vártam több mint egy évet aztán most megismertem a második normális pasit (ő vidéki:D) és végül össze is jöttünk:)

de csak tudnod kell olyan helyet, ahol lehet ismerkedni. én mindkét barátomat ugyanott ismertem meg


17/l

2010. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nálad már egy tízessel több vagyok, a tinik elhiszem, hogy könnyen ismerkednek, pláne ha lányok.
2010. dec. 2. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!