Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az igaz szerelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igaz szerelem? Mit teszel meg az igaz szerelmedért?

Figyelt kérdés
tudom,hülyén hangzik a kérdés,de ti mit értetek igaz szerelem alatt? fiúk és lányok válaszát is várom,h ti mit tesztek az igaz szerelmetekért,h mutatjátok ki az érzéseiket? már ha kimutatjátok egyáltalán...?
2012. jan. 20. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
számomra ez a kifejezés másfél éve halott. annak a k urvának is csak a pénzem kellett, amikor a válság miatt elment a vagyonom fele és a cégem nem kapott több megrendelést, lelépett...
2012. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zseni001 ***** válasza:

ez a mai romkom filmek definíciója: igaz szerelem...

Hagyjál már ilyenekkel

2012. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Joco901019 ***** válasza:
0%
igaz szerelem ez ma már csak álom
2012. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Joco901019 ***** válasza:
25%
De az is lehet hogy csak én vagyok pesszimista nem tudom de naív nem az biztos.
2012. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Feleségemért mindent, és fordítva.

Szeretem meglepni kis apróságokkal.

Mindenben segítjük egymást, jóban rosszban. Megbeszéljük a dolgokat minden nap.

Szeretem kimutatni, hogy szeretem, és jól esik amikor csak odajön és megölel :) Az ilyen kis apróságokból lesznek a legnagyobb dolgok.

2012. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Elfogadom, segítek neki amiben tudok, mellette állok, éreztetem vele, hogy nekem mindent elmondhat mert nem nézem hülyének és ott vagyok neki amikor szükségem van rám. Márcsak egy lányt kéne találni aki ezt értékeli és viszonozza is.

21/F

2012. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hosszú hosszú nagyon hosszú lenne elmagyarázni.

De én röviden így foglalnám össze:

Az igazi szerelem valami olyan érzés mint amikor nem csak egy hozzád hasonlót találtál a másik nemből (mert sokan hiszik ezt hogy a hasonlóság az alapja pedig nem), hanem egy részedet találtad meg a másik feledet aki kiegészít tégedet. Ha vele vagy akkor érzed magad egységesnek. Az igazi szerelmet nem lehet megunni, nem múlik akkor sem ha eltűnik a "rózsaszín köd". Akik ilyen kapcsolatban vannak is összevesznek néha vagy gyakrabban, de mindig kibékülnek hiszen nincs az a vita ami őket szétválasztaná. És még valami: Az igazi szerelem a sírig tart.

19/F

2012. jan. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

A szerelem mint olyan, egy agyban lezajló narkotikus biokémiai reakció, amelynek többféle kiváltó oka lehet. Mindenkinek mást jelent ez, mindenki másképp éli meg, attól függ milyen személyiségszerkezetű az egyén.


Az "igaz szerelem" az említett kémiai reakció időtartamát jelenti. Tehát azt az időszakot amíg ez az érzés megszűnik, vagy átalakul szimpla szeretetté, kölcsönös tiszteletté. Tehát a "lángolás" időtartama.

2012. jan. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Biztosan van, esetek 15-20-ában ilyen. Én addig hittem benne, amíg a párommal voltam,amíg még ott volt az a kis rózsaszín felhőcske. De amikor kiismered, minden megváltozik. Soha többé nem akarsz szerelmes lenni,mert nem hiszed hogy jöhet még olyan srác, aki tényleg normálisan bánik veled.
2012. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A páromért tüzön-vizen átmegyek. Mindig mellette állok, kimutatom kis apróságokkal a szeretetemet. A nálunk is volt nehezebb időszak, de a szeretet/szerelem összetart bennünket. Ketten minden legyőzünk. S ahogy elöttem írták, kiegészítjük egymást.
2012. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!