Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen a szerelem? Vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a szerelem? Vagy valami bajom van?!

Figyelt kérdés

Nemértem magam....teljesen megváltoztatott a szerelem.

Távkapcsolatban vagyok a barátnőmmel, 7 végente találkozunk.

De ami nekem iszonyatosan furcsa...hogy egy szempillantás alatt el tudom amgam sírni...ha eszembejüt pl hogy nagyon hiányzik, vagyhogy mitcsinálnék ha elveszíteném..de vanhogy egy nyálas romantikus szomorú dal szól csak akárhol attol is képes vagyok könnyezni, mert rá gondolok..:S

ellőtte egész életemben sohasem sírtam (jo persze gyerekkor kivéve)

tök érzéketlen voltam, szinte semmi nemtudodd meghatni..:S

mostmeg...ennek ellentéte van...:S

nemértem amgam....:SSSS

voltam már szerelmes többször, nem az első barátnőm...de valami oylat érzek iránta ami leírhatatlan...

szoval bediliztem? és menjek pschiologushoz?

de sokszor van iylen mélabú hangulatom is, mikor összeveszünk, vagy csak egyszerűen rámjön ez az egész világ utál engem, és egy senki vagyok dolog....


Vannak barátaim, nemvagyok itthonűlő, jókat sörözünk haverokkal sokszor...de ugyrámjön néha ez az egész...:S

van hogy így ugrál a gyomrom..meg futkos rajtam a hideg, meg remeg a kezem...és nemtudom mitől..:S általában akkor van ez mikor mindjárt látom a barátnőmet, vagy tudom hogy mindjárt rámír és beszélgetni fogunk..:S

szóval miez????


19/F


2012. jan. 19. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak engem is gy szeretne valaki :)
2012. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, ez normális, majd elmúlik:)
2012. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de má fél éve tart!!!!!!!!!! XDDDD
2012. jan. 19. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem baj. Mondd el a lánynak is, hoyg ezt érzed, meg hogy mit érzel amikor látni fogod meg amikor mindjárt rádír, örülni fog neki!
2012. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érezted a volt barátnőidnél, akkor az nem szerelem volt. Ez most az. De nyugi, előbb-utóbb mindenki kigyógyul belőle. ;)
2012. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,szerelmes vagy:))
2012. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ez szuper...::) :)
2012. jan. 19. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd ezt el neki az egyik hétvégén,

és amikor látod majd rajta, mennyire boldoggá teszi ez,

rájössz majd, hogy veled nincs semmi gond, sőt, talán

normálisabb vagy mint gondolnád.

2012. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha tudnád, hányan adnák oda a karjukat egy ilyen pasiért ;)

Naná, hogy normális :D

2012. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!