Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, várjak?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy egy hónapos beszélgetés/találkozás után össze jöttem a lánnyal pont ma két hete,de ma is lett úgymond vége.A gond az volt hogy volt két kisebb kis összeveszésünk.És az utolsót megbeszéltük,élőbe de aztán ugye haza jöttem és fb-n beszélgettünk és másnap meg már úgy beszélgettünk mint két haver ami rosszul esett nekem nem írta azokat a dolgokat amiket eddig.H hiányzok neki stb.És ma meg kérdeztem h mit érez irántam?És azt mondta h nem tudja mert bizonytalan lett,hogy már többször is veszekedtünk és csak 2 hete voltunk együtt.és azt mondta kell neki pár nap hogy elgondolkozzon h mi legyen.Szerintetek ez mit jelenthet? van még esélyem nála ?

köszönöm


2012. jan. 20. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hónapos találkozás? at szép
2012. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a rossz,hogy elkezdtem meg szeretni és sokszor hiányzik,és kezd kialakulni aminek kell.De ha nem lenne ez akkor valószínűleg úgy fognám fel hogy majd jön másik,ugyanis előtte volt ilyen csak ott nem éreztem semmit a lány iránt és aztán mikor vége lett semmi bajom nem lett!
2012. jan. 20. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

hiányzol! én is azt írom amit akarok, de valóságban 1 cseppet sem hiányzol nekem

sőt, tudok nevetni is :D de pokerasrcal ülök

2012. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt úgy értsd,h a megismerkedésünk az egy hónap volt és közte voltak találkozások,de fb-n való beszélgetés az több volt.Mert nem tudtuk sokszor össze hozni a találkozót mert ő se ért rá és én se
2012. jan. 20. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!