Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ha egy srác tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy srác tetszik nektek, akkor akkor is tetszik ha pattanásos és fogszabis?

Figyelt kérdés

mert ha ez így van akkor ezt nem értem, ugyanis én ezt tökre elfogadom ha így nem érdeklem őket annyira..


akne ,meg minden szar:\

18f


2012. jan. 20. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tetszik, akkor tetszik úgy ahogy van
2012. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ezt hallgasd. kb suli eleje óta, eléggé úgy tűnik tetszem eg yszép lánynak, ezért elgondolkodtam hogy mit kéne tennem :D:D


de aztán így télre elég sok pattanásom lett, meg a fogaimra is felkerült a drágám..

persze azóta is előfordult már hogy "úgy" nézett rám.. szal totál összezavar az egész

2012. jan. 20. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Bennünket is összezavarsz. Ha tetszik valaki akkor tetszik.
2012. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fogszabival nincs bajom, én is az vagyok:)

A pattanásokkal meg, ez olyan,hogy :

1. van aki pattanásos, mert olyan a bőre, de látszik,hogy kezeli/kezelteti, próbálja eltüntetni, ilyenkor nincs vele bajom.

2. Van aki pattanásos és tisztában van vele, de nem csinál vele semmit és gusztustalan! Na olyannal sose járnék..

Döntsd el, rád melyik igaz:D

16L

2012. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ha tetszene valaki, de rájönnék, hogy "fogszabi"-nak becézi a fogszabályzóját, akkor igen gyorsan kiábárndulnék belőle :D

Az, hogy valaki pattanásos, csak egy állapot. A fogszabályzó is.

2012. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah, sztem is. ha tetszik, mindenhogyan tetszik. én is pattanásos voltam. gyógyszerrel kezeltettem, és teljesen elmúltak. szóval lehet érte tenni. fogszabályzóval meg szebbek lesznek a fogaid.:) azzal is adsz magadra.
2012. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem érdekelne, hogy éppen hány pattanásod van vagy van-e a fogaidon fogszabályzó. Ha valaki tetszik, az úgy tetszik, ahogy van! És ezt tényleg nem csak azért mondom, nekem is egy olyan fiú tetszik, aki a lányok többsége szerint nem valami "jó pasi", nekem mégis ő a leghelyesebb fiú a világon! :)
2012. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!