Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb, jóképű de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, jóképű de pattanásos és elálló fogú, vagy átlagos fejű de ápolt?

Figyelt kérdés

te melyiket választanád?


ha belsőleg mind2vel meg lennél elégedve?


2011. dec. 11. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Milyen kérdés már ez?

Attól mert valaki pattanásos lehet még ápolt, és attól hogy valaki átlagos lehet jóképű -_-"


De hogy jó napod legyen a 2. De ilyen kérdést...

2011. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jah kicsit hülyeség:D


hmm. ez érdekes. aki pattanásos arról nem a az első gondolatot hogy húúú de ápolatlan, persze most nem 1-2 pattanásról beszélek..


átlagos fejjel jóképűű.jah hog aki nem csúnya az már jóképű ez is egy felfogás:D

2011. dec. 11. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nem lehet eldönteni..

Mennyire pattanásos? Nagyon gázul, vagy tűrhetően?

Csak elálló fogú, vagy ápolatlan is?

Az átlagos nekem is átlagos, vagy nekem tetszik? Gondolom aki nekem tetszik, az másnak simán lehet átlagos.

2011. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Az első leírás az egy az egybe Spongya Bob
2011. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Csakis a kapafogút választanám.
2012. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!