Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök háta pattanásos lenne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ha szeret, akkor nem törődik vele, de én kényelmetlenül érzem magam. Nem olyan veszélyes, csak ha ideges vagyok, s mostanában suli miatt az voltam, elkaparom, és lesz pár seb...

Mikor együtt vagyunk, és például a nyakamat csókolgatja a barátom, mindig félek, hogy lennebb húzza a blúzomat... Törődök vele, és nem olyan csúnya, de nem merném előtte levetni a blúzom, vagy csak ujjatlan topban maradni...

Még nem volt ilyenre alkalom, 2 hónapja vagyunk együtt, de kerültünk már közelebb, de ez engem nagyon zavar, és félek a reakciójától...

mit tegyek?

16L


2011. dec. 17. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire zavar téged, akkor legjobb lenne ha nem kapargatnád és inkább kezelnéd annyi féle krém van amivel be lehet kenni

Pl. próbáld ki a Sudokrémet, az pont ilyenra való:)

2011. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Zynerit - antibiotikumos oldat, napok alatt eltűnteti a sebeket, pattanásokat. Max két hónapig lehet használni, m utána hozzászokik a bőröd. Receptre kapható.

Nagyon jó!!!

2011. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem is pattis volt a hátam...amíg tusfürdőkkel fürödtem. Válts szappanra, de igazira, ne ilyen dove meg palmolive, hanem natúr, növényi szappanokra. Mert a tusfürdők felvastagítják a szaruréteget és emiatt a pattanások jobban bentrekednek, ráadásul a tusfürdőkben olyan anyagok is vannak amik irritálhatják a pattikat mégjobban. Én már szappanozok egy ideje és sokkal szebb a hátam. Dm-ben vagy bioboltokban keresgélj. Jók az Olivia szappanok, ezeket netről lehet rendelni vagy akármilyen növényi natúrszappan.
2011. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyesmi csak titeket lányokat zavar.
2011. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én pl. szép bőr függő vagyok....nekem nagyon vonzó ha egy nőnek gyönyörű sima a bőre. De hozzáteszem, ha vkit szeretek akkor nem igazán érdekel, h van pár pattanás a hátán. Úgyhogy ne parázz ezen. Viszont ha te gátlásos vagy emiatt, attól még az leszel, h a barátodat pl nem zavarja. Tehát mindenképp tegyél vmit ellene, mert úgy sokkal felszabadultabb leszel.
2011. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

használj hátkefét,segít!

meg esetleg ritkán menj szoliba,az is használ.

hangsúlyozom, ritkán és ne hosszú időre!

2011. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet hülyén hangzik, de szerintem a nő háta nagyon erotikus,de néhány pattaanás nem veszi el a vonzeejét.biztos hogy elöbb utóbb lát majd valaki teljesen meztelenül, de ha valaki szeret,akkor nem érdeklis sebek,se semmi hasonló
2011. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pár apró seb vagy pötty nem zavaró. Legalábbis az én pasimat nem zavarja rajtam. Viszont szegény tesóm ahogy kinéz, na az már elég visszataszító, mert rajta rengeteg óriási gennyes gyulladt izé van, meg a sebhelyeik. Persze nem tehet róla szegényke, meg szed gyógyszert is, és még csaja is van, szóval tényleg ne aggódj a kis pöttyeid miatt.
2011. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!