Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbolondulok a szerelemtöl!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondulok a szerelemtöl! Mit csináljak? Részletek alul

Figyelt kérdés
Kb másfél éve van hogy nagyon imádok egy pasit. Ö buszsoför. közös ismerösünk által én tudattam vele,hogy nekem tetszik(ekkor még nem is beszéltünk). Na és ezek után jöttek a flörtölések az ö részéröl,ölelgetett, nézett egyfolytában a tükörben, dudálgatott stb.. Ekkor én megtettem az elsö lépést,felszálltam hozzá és végülis elég joba lettünk, sokat nevettünk együtt egyszoval jol éreztük magunkat. Én ugy gondoltam hogy most már ö tegye meg a többi lépést, de nem lépett. Sok lány van akivel szorakozik(vissza hallottam) de még is ugy érzem hogy ugy igazán tetszettem neki. Mesélte hogy volt egy 4éves kapcsolata ami eljegyzés után végetért a csaj miatt. Lehet hogy ez miatt szorakozik csak mindenkivel? Én nagyon nagyon imádom,mit csináljak? Lépjek? vagy valljak neki szerelmet? Vagy hiába probálkoznék? segitsetek!
2009. máj. 27. 20:22
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ha még nem is voltatok együtt mármint járás szempontjából akkor nem mondhatod azt hogy imádod.amíg nem tudod hogy milyen vele élni, vele együtt lenni, milyen is valójában belülről addig ilyet nem mondhatsz...ha már megismered akkor azt is megfogod tudni hogy miért nem lépett. Ha tényleg annyira szeretnél vele lenni, akkor tedd meg te az első lépést, ha viszont úgy gondolod hogy van más aki jobb lenne akkor inkább hagyd, mert igazából neki kellene lépnie, főleg azután hogy megmondtad neki hogy tetszik neked
2009. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

szerelmet ne vallj neki, mert akkor könnyű prédának fog tartani! Egy lánynak legyen tartása, és ne adja ki magát annyira könnyen egy ismeretlen fiú előtt. Mert igazából nem is ismered őt még!

Továbbra is beszélgessél vele, de legyél titokzatos előtte. Ne hagyd hogy a szerelem érzése elvegye az eszedet!

Hány évesek vagytok egyébként?


Most az ő feladat, hogyha komolyan vesz téged, akkor lépjen.


Sok sikert :)


Mimi 25 L

2009. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 20vagyok, ö 28. Nem gon dolom,hogy a kor gond lenne mert ö azt mondta,hogy neki csak az számit hogy nagy koru legyen valaki.
2009. máj. 28. 12:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. máj. 28. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!