Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek engedi a barátotok. Hogy fizessetek?

Figyelt kérdés
Én és a barátom is 17 éves. Sose enged nekem semmit se fizetni de már olyan kellemetlenül érzem magam,.hogy mindent ők fizet. Ti nem?
2012. jan. 21. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt mentek vmerre mondd meg neki, hogy most te hívod meg. És ezt is beszéld meg vele szépen, mondd neki h neked így kellemetlen, mert nem mehet így örökre, vagy hosszú ideig.
2012. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen,engedi.
2012. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha éppen van pénze ő fizet, de éppen nincs akkor is ő akar fizetni, de sokszor a felét vagy amit én fogyasztottam kifizetem, mert engem is zavar ha sokszor ő fizet...
2012. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg h felesbe fizettek mindent. Legyen egy ún. közös kasszátok.
2012. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És még csodálkoztok, hogy így elpofátlanodnak a csajok.
2012. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Túlzásokba nem kell esni azért szerintem. Sok fiú nem engedi, nem szereti hogyha a barátnőjük fizet bármit is. Egyéne választja, én csak kíváncsi vagyok az arányra.

Az én barátom megteheti,hogy fizessen sok mindent sosem vártam el,és szerintem kevés lány várja el..

Ettől függetlenül bizonyos fokig a pasinak kell jobban befektetni a pénzt a szerintem. Ha nincs neki akkor is, egy szál virág erejéig néha-néha.

Lényeg a lényeg ha egy csaj pofátlan annak nem az az oka,hogy eddigi barátai nem engedték h fizessenek...

2012. jan. 21. 17:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy próbáltam már rávenni erre a felezésre. Nem akarja.. Na most ajándék terén én is költök rá,évforduló vagy szülinap egyeltalán nem fukarkodok. Csak tényleg sokszor ülünk be ide-oda, néha megyünk moziba, buliba piát is ő állja.. néha olyan furán érzem magam. jól esik,hogy mindent meg akar adni,csak most a rám költött pénzét fordíthatná magára is.
2012. jan. 21. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
buliba akár csinálhatod azt is, hogy mondod neki, mindjárt jövök, közbe hozol neki egy sört vagy vmit
2012. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban ez a természetes hogy a fiú fizet mindent.

Szóval ezen ne aggódj inkább fogadd el. :)

2012. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!