Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugság, önámítás? Ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság, önámítás? Ha kiderülne, hogy a barátotok folyton más embernek képzeli magát.

Figyelt kérdés

Hogy ő egy banda feje, maffia dolgokban volt benne, megkéselték és hasonló hazugságok, még olyant is mondott, hogy amikor összejöttünk akkor első pár napban is ismerkedett és kavart más lányokkal, és a kapcsolat előtt is rengeteg lánnyal volt. Akkor mit tennétek?

Az elején is néha kitalált ilyeneket, de akkor sem hittem el persze. Néha úgy gondoltam, hogy majd elfelejti vagy bevallja, hogy ez persze nem igaz. De 4 hónap alatt nem vallott színt. Én ez miatt "kiszerettem" belőle.

Könyörög még egy esélyért, ti adnátok?

L20 - F22



2012. jan. 20. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lényeg az igazi problémája! Ha azt elmondja azután nincs para! Általában az emberek azért mondanak ilyen dolgokat, mert valamit nem éreznek jónak az életükben. Van ismerősöm, aki azt hazudja, hogy mafós, csak nem nyúlhat a pénzéhez, mert lebukik. Neki az a baj, hogy nincs pénze és így próbálja leplezni. Mondja el a barátod, hogy mit miért hazudott. Abból a személyiségét is megismered!
2012. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem


de meg kérdezném Tőle hogy : Ide jársz hazudni mert már otthon nem hiszik el ?:D

2012. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves #2 - nagyon ismerős nekem ez a sztori! Hasonlót talált ki ez az úriember is :)

Van problémája, a gyermekkora miatt. Nekem sem volt kellemes és engem is ért sok trauma, még sem csinálok ilyet, pláne a "szerelmem" előtt nem. 1. mert nem nézem ostobának, 2. mert nem járatom le a többi ember előtt.

2012. jan. 20. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nevetséges és gyerekes.
2012. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TrükkösBélabá ***** válasza:
Hát elég fura kapcsolat.Én személy szerint nem tudnék együtt élni egy hazug emberrel.Amúgy lehet hogy nem is hazudik lehet hogy pszichiátriai eset és nincs minden rendben a fejében.De az is lehet hogy csak nagyfiú szeretne lenni azért kamuzik .
2012. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mikor fiatal voltam én is h*lyegyerek létemre kitaláltam ezt-azt, de csak poénból és mondtam is utána, hogy viccelek ám, nehogy komolyan vegyetek! Amikor ez van az valami súlyos dolog az életében amit takarni akar. Ha nincs pénze, hatalma, ő benne van a maffiában. Ha bunyó van neki 1000 ismerőse van akik olyanok mint a pitbull csak most épp nem érnek rá. Amikor valahova menni kell nincs pénze, mert éppen most adta meg a tartozását. Ha ezután észreveszed, hogy akármiben hazudik, szerintem nem érdemes foglalkozni vele...
2012. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én szerintem skizofrén az ürge.
2012. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!