Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van, vagy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, vagy ennyire érdekes lennék? Xd Mert nem hiszem.

Figyelt kérdés

Ha egy másik csaj téged mindig, mindenhol néz ha meglát, akkor az mit jelent? Engem folyton néz az egyik, és oké én is ránézek, hogy néz-e, és tényleg. Buszon is van egy csaj, az is. Az utőbbival volt olyan, hogy ránéztem és hirtelen elkapta a fejét, elvileg ő mindnekit néz. De most akarnak tőlem valamit vagy mi ? Mert nekem egyik sem kell, van valakim, csak érdekel miért van ez.

L, 19


2012. jan. 21. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel nekik.:-)
2012. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leszboszik. :)


Én is megnézem a szép nőket, pedig nem vagyok leszbikus. Viszont az észrevettem, hogy szórakozóhelyeken általában mindig van 2-3 csaj, aki "fel akar csípni". Ilyenkor, ha a szép a lány, egyfajta büszkeség tölt el. :D Hiszen nem mindenki tetszhet egy ilyen szép lánynak. :)

De ez csak biztos az én hülyeségem.

2012. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja ja nekem is jól esik ha néznek, igy legalább azt jelzik, hogy jól nézek ki:D
2012. jan. 21. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam nézni a lányokat mert: dagi, vagy ronda, vagy van rajta valami kihívó, ami véleményem szerint nem valami megfelelő, vagy zsíros a haja stb.

Azért nézem, mert gondolkodok, hogy hát ez meg mért meg mi, meg hogy nézhet így ki, hogy tudta ezt vagy azt felvenni. De aki tényleg igazán szép lány azt a szépségéért nézem.

2012. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!