Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekes folyásom van, de nem...

Érdekes folyásom van, de nem ég, nem viszket, változó mennyiség! Ez normális? Ha gombás lennék akkor égne, viszketne?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy érdekes? Ha színe, szag van, az nem jó, vagy ha viszketsz, de sajnos van olyan amikor bőséges fehér, és semmi tünete nincs, és mégis pl. gomba.

trichomonas bacinál zöldes-sárgás, gombánál fehér habos, bőséges, általában viszket, és, de mondom nem mindig.

Milyen a folyásod?

Nem tudom mennyi idős vagy( gondolom kismam, ha ide írtál), de tudod ilyenkor van bővebb folyás.

2008. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj elfelejtettem oda írni h 9.hétben vagyok!Nem viszket,nem ég nem csíp és nincs szaga sem!Néha több néha kevesebb,fehéres és mintha ilyen -mindhatni-fehér darabok lennének benne-már elnézést és aztán "megszáradva" a betéten sárgás!

Szóval nagy a gáz?

2008. febr. 13. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem árt megnézetned, de nem jelent nagy bajt, ne ijedj meg.Nekem is volt,én a dokitól nem kaptam semmit rá a 12. hétig, utána írt csak kúpot.Tudod a babónak nem lesz semmi baja tőle,csak a sátgás szín miatt mondom inkább mutasd meg dokinak.Nekem még most is van. de egyelőre nem írt rá semmit mert nem akar folytom kúpoztatni, szval ez nem gond, nekem is azt mondta most legutóbb, nem vészed,inkább várjunk-.csak hosszú hónapokig ne legyél kezeletlen.

Gratula a babóhoz!

2008. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itt ajánlottal teafaolajat, betétre kell cseppenteni, és állítólag jó rá,én sajna nem próbáltam még.
2008. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,megyek majd 12 hetes Uh-ra aztán majd ott mondom a dokinak!Mert aggódtam h milyen a normális folyás a terhesség alatt!
2008. febr. 13. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia...en is egy hete ugyanezekkel a tunetekkel mentem nodikhoz...semmi eges, fajas, gyulladas vagy csipes..csak bovebb folyas.Gomba volt.Kaptam kezelest de sajna ugy veszem eszre nem hasznalt...ugyhogy irany vissza.

Szerintem menj el te is...lehet meg gomba attol, hogy nem erzel mast mint folyast.

Egy 19 hetes kismama.

2008. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!