Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok? Szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Szerelmes? (-->)

Figyelt kérdés

Egy hónapja ha van. Megismertem egy pasit netről. Asszem honfoglaló. És beszélgettünk meg minden (képcsere nem történt meg. Már nagyon sok mindent elmondtunk magunkról a másiknak, és egyszer (kb. egy hete) feltette nekem azt a kérdést hogy, hogy reagálnák arra ha ő azt mondaná nekem, hogy szeret és szerelmes lett belém. Azt válaszoltam, hogy "nem ellenkeznék". Ő pedig leírta hogy belém szeretett és hogy ezt már régebb óta tudja. Én is érzem ezt hogy nagyon kell nekem, ha nem beszélünk hiányzik. Esett szó már találkáról is. Én nagyon félek, hogy ha élőben találkozunk esetleg csalódunk a másikban és nem lenne semmi. Nekem nem számít hogy néz ki, de nem tudom hogy neki számít-e. Tény hogy csúnya vagyok, pattanásos mitesszeres és van súlyfölöslegem.

Most mit tegyek? Vagy mi lesz?


2012. jan. 21. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehetsz szerelmes valakibe, akit neten ismertél meg és kb egy hónapja beszéltek csak. Lehet, hogy valami 60 éves pedofil.
2012. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ásd el magad,ha a cseteléstöl szerelmes lettél...
2012. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem csináld, élvezd, élj, hajráááá!! Egyszer vagy fiatal..legyél őrűlt, ha nem teszed meg bánni fogod.. egy próbát megér..illetve csak jót nyerhetsz rajta:

1. összejöttök maga a minden

2. nem vagytok szimpik, akkor meg nem hitegetitek egymást..

CSINÁLD!!! :)

2012. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
lelkesítő vagyok: az igaz, h egy videózás nem ártana, nehogy valami vén fószer legyen..
2012. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ha ennyire félsz, ne találkozz vele.
2012. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Onnan nekem is van sok levelezőpartnerem. Szerelemig azért nem jutottam el :)
2012. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
te a herceget ő meg a királylányt képzeliel ,hogy avval csetel...te csak a képzelgés miatt vonzódsz egy általadfelállított ideálhoz ésazt képzeled vele beszélsz cseten...az ilyen találkák 95%-a csalódással végződik a többi 5%-meg csak szexel...és ennyi de így 1% esélyed nincs egy normlis kapcsolatra....
2012. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Valaszolok ***** válasza:

Na neeee.Ezt tényleg nem hiszem el.Hogy lehet neten keresztül szerelembe esni?:D.Ez "kicsit" beteg.

Viszont mint tudjuk "Fiatalság bolondság" :D

2012. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mondtam is neki hasonlókat, hogy rohadt nagyon fogsz csalódni, hogy nem úgy nézek ki ahogy. És azt mondta hogy őt ez nem tudja zavarni mert szeret. És nem a bőröm miatt hanem ami belül van amiatt.
2012. jan. 21. 18:24
 10/16 anonim ***** válasza:
hogy szerethettél bele úgy,hogy még képet se láttál róla?
2012. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!