Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasim. Nyáron ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasim. Nyáron ismerkedtünk meg. Egyből egymásba szerettünk. Irtó szerelmes vagy. Csak van egy kis baki. A srácnak a volt csaja még mindig szereti a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Folyton írogat neki meg felhívja telefonon egyszóval zaklatja. Rám is elég csúnya megjegyzéseket tett ami kicsit rosszul esett. Szerintetek csak a féltékenység beszél belőle? Csak a barátom akarja visszakapni azért piszkál engem?
2012. jan. 18. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt a csajnak kell elrendeznie magában, de a barátod is leolthatná, hogy hagyja abba, mert ez nem jó egyikőtöknek sem!


De a csaj féltékeny rád igen és nem visszaszerezni akarja szerintem, hanem csak, hogy ne legyetek együtt.

De küld el a jó......anyukájába, majd közvetlenül utána ne is válaszolj neki soha többé és megunja, de ha nem, akkor is a barátodnak kellene tennie valamit!


Én tuti úgy leoltanám, hogy elásná magát jó mélyre!

2012. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen azért piszkál, monndd meg a barátodnak hogy téged eléggé zavar , és jó lenne ha lezárná ezt az ügyet, tiltsa le mobilon stb. ha nem teszi de tud mondani valami épkézláb okot törődj bele, egyzser majd vége lesz, ha meg szeret téged akkor nincs mitől tartanod, ha meg nem szeret , akkor majd örülnöd kell neki hogyha vége lesz az a lány miatt, hogy nem vesztegetted az idődet egy olyan mellett aki nem is szeretett, de reméljük a legjobbakat
2012. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok ha nem foglalkozok a csajjal megunja egyszer? Mert a barátomra nem hallgat semmibe veszi bármit kér tőle..
2012. jan. 18. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát.

Mármint olyan szempontból nem, hogy miért nincs még megoldva?

Telefonszámot lecserélni manapság gyerekjáték, a fészbúkról is tudja tiltani a csajt és kész.

Nem értem, eddig miért nem tette meg a barátod.

Én ezen agyalnék inkább...

L/24

2012. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valahogy mindig megtudja a számát...meg nehéz mert mindig követi az utcán megy utána...ELVILEG legalábbis nekem ezt mondják..:/ Én úgy érzem a barátom engem szeret és nem a másik csajt....De lehet hogy igazad van és a barátomban van a hiba..:(
2012. jan. 18. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy nem téged szeret, hiszen nem ismerem sem őt, sem pedig téged, csak nekem furcsa, hogy még nem tudta leszerelni a csajt.

Amúgy honnan tudja meg mindig a számát? Ha nincs közösségi oldalon feltüntetve, akkor valami ismerősétől.

Ez esetben (bár már az első számcserénél logikus lett volna) kérje meg azokat, akiknek megadja az új számát, hogy a csajnak semmiképpen ne adják meg.

De mondjuk nyár óta eltelt már jó pár hónap, én tuti tennék valami drasztikus lépést a barátod helyében, ha szép szóval nem megy.

Persze nem erőszakos dologra gondolok, annak nem vagyok a híve, de mondjuk egy jó kis nyilvános megalázás akár adott közösségi oldalon, ahol jó sok ismerőse van a lánynak, vagy valami ilyesmi.

Persze normál helyzetben nem preferálom az ilyesmit sem, de ebben az esetben, ahol más nem használ, sajnos néha kell ilyet is tenni.

L/24

2012. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2012. jan. 18. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem megoldjátok a dolgot.

Amúgy még eszembe jutott az is, hogy végső esetben a barátod átmegy a lány szüleihez és elmondja nekik mindezt.

Ha a szülők normálisak (ez a párod úgyis tudja gondolom), akkor elbeszélgetnek majd a kedves kislányukkal.

Sok sikert.

L/24

2012. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!