Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után helyre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után helyre lehet hozni a kapcsolatot? Van olyan aki egyszerűen nem tud megbocsátani?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt, h sok nő megbocsát, és élete végéig benne van a trauma amit a hűtlenség okozott. De persze ue. vonatkozik a férfiakra is. Meg lehet bocsátani azt h elárul a szerelmetek?

Érdekelne h a többi nő és férfi h éli meg ezt. Számomra a megcsalás után nincs bocsánat. Szerintetek?


2009. máj. 27. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se. Az más kérdés, hogy alapból undorodnék tőle, hogy másban volt meg ilyesmi és utána befeküdt mellém az ágyba. Inkább azon van a hangsúly, hogy ha a jövőbe is nézünk és megbocsátanék neki, az életben nem tudnék megbízni benne. A huzavona meg kinek jó? Én csak olyan emberrel járok, akivel el tudom képzelni a jövőmet, a leendő családomat, mással maximum futó kapcsolatom lenne. Mert annak semmi értelme, ha tudod, hogy úgyse lesz már semmi sem teljesen jó.
2009. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Én megtudtam bocsájtani,mert sok-sok évet nem rugok fel egy egyéjszakás kalandért.Szerelmes vagyok belé még mindig,és sztem az is leszek míg élek. Viszont ha tartós lenne,akkor lehet hogy szétmennénk miatta.Mondjuk,mert már a másikat szeretné.Igaz nem élünk együtt.
2009. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Egyetértek Veled! Nem tudnék neki megbocsátani! Ezzel az életemet tenné tönkre, bennem maradna! Tisztelem és egyben nem értem azokat, akik ezt meg tudják bocsátani! Szerintem, ha egyszer megtette, meg fogja máskor is! Tisztelet a kivételnek! (bár kevés olyanról hallottam, hogy megcsalás után nem lép félre az egyén, legyen nő vagy férfi)

2009. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Nekem igen, mert én speciel soha nem vagyok szerelmes, pedig jópár kapcsolatom volt már...Nem kötődöm a partnereimhez, úgyhogy nem csinálok ebből gondot.

Úgy értem, hogy nem haragszok meg, csak azonnali hatállyal szakítok, aztán finál. Nem töröm magam rajta, nem aggodalmaskodok...

Volt egy 2,5 éves komoly, a végén volt egy megcsalása (hozzáteszem, nekem is volt egy pár), elmondta bőgve, hogy ez meg az van, bólintottam egyet, és mutattam az ajtó felé.Ezzel le volt rendezve, de egy percig sem haragudtam rá emiatt...

-ReapeR-23/F

2009. máj. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
engem még nem csaltak meg, de így belegondolva nekem nem lenne mind1, hogy milyen megcsalás, körülmények, meg főleg, hogy 1 alkalom, vagy sorozatos. sorozatosat nem bocsátanék meg az biztos. de egy alkalom.. azt még igen, ha megbánta igazán
2009. máj. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

meg lehet bocsájtani, helyre lehet hozni (talán), de minden nap az eszembe jut, és minden éjjel végigálmodom.

szóval nem lehet elfelejteni, soha

hozzáteszem, nem egy tizenéves lány vagyok

2009. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
én annyira szeretem a páromat és annyira ragaszkodom hozzá, hogy még akkor sem lennék képes elhagyni, ha megcsalna...de persze egy kínszenvedés lenne utána az életem a bizalomhiány miatt
2009. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez az a bűn, amit nem lehet megbocsájtani, és örökre tüskét hagy az emberben. Utána még ki lehet békülni, próbálkozni, de nálam nem működött. Mindennap akaratlanul is szemrehányásokat tettem, ami neki nem tetszett, és tényleg minden aktusnál bennem volt, hogy egy másik csajt dugott meg.
2009. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
12 éve élek együtt a férjemmel, igaz, már nem sokáig. Négy-öt évvel ezelőtt megcsalt. Nem egy konkrét hosszabb távú kapcsolat volt, hanem néhány egy-két találkozásból álló kapcsolat. (inkább szex) Azt még benyeltem, mert úgy gondoltam, én is hibás vagyok abban, hogy ide jutott a házasságunk. Túlléptünk rajta, sosem emlegettem neki fel, egészen jól alakult az életünk. Év elején aztán robbant a bomba. Ez a kapcsi azóta is tart. Csak azt sajnálom, hogy hagytam, hogy ellopjon az életemből jó pár évet. Az első alkalommal szomjaztam a bocsánatkérésére, (és ő bőszen teljesítette is) most viszont már nem érdekel, közönyösen tudomásul vettem, és már nem érdekel az sem, hogy mi miért történt.
2009. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudnék megbocsátani,nem hiszem,hogy van olyan szerelem,ami lenyeli, hogy akit imádok,szeretek,őt más simogatta,csókolta, más okozott neki örömöt,amit még élvezett is. Szerencsére még nem történt ilyesmi,vagyis nem tudok róla, de párom naivan azt hiszi,ha valaha ilyen történne, pár napig morognék,aztán virág, ablakom alatt szerenád, és megbocsátok. Tudattam vele téved, nem balhéznék,csendben kilépnék az életéből, teljes kiábrándultsággal. ő azonban közölte, tipikus férfiként,ha megcsalnám, semmi esélyem nem lenne a bocsánatára.
2009. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!