Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem túl hosszú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem túl hosszú és összetett ezért itt csak azt írom le hogy a vonzalommal kapcsolatban szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés

Ez tényleg ennyire egyértelmű hogy ha az első pillanatban nincs meg a szikra akkor már nem is lesz? szerintetek ez az esetek hány százalékában van így?

Ne essék félreértés nem azt akarom hogy azt írjátok amit hallani szeretnék hanem az őszinte véleményeteket.


2012. jan. 21. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem, természetesen ez nem igaz.

mindenkiről van egy első benyomásod, első pillantásra, de az még közel sem biztos hogy a valóság. csak a te elképzelésed. ez alapján szikráról beszélni vagy nem? ugyan már

2012. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. A férfiaknál ritkább, hogy ha elsőre nem jön be egy nő, akkor utána változik a véleménye, de a nőknél nagyon gyakori, hogy elsőre még nem billen semerre a mérleg, és az ismerkedés alatt kezd el vonzódni.

Én is jöttem már össze olyan csajjal, akinek elsőre nem jöttem be, aztán ahogy megismertük egymást, belém zúgott.

2012. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaza van a kettesnek. A pasik első blikkre megmondják (persze ez változhat, ha hosszabb távú az ismerettség).

Csak itt viszont vagy ezerszer olvastam csajoktól: elsőre nem tetszett, de most ő a tökéletes számomra....

2012. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőként: olyan van, hogy valaki sokáig közömbös, aztán egyszer csak jön a szikra. Szóval ilyen van mondjuk munkakapcsolatban, haveri kapcsolatban, ismerősök között. De ha valakivel eleve férfiként és nőként ismerkedem, és nem jön a szikra, akkor nálam utána se szokott megjönni.
2012. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
érdekes mert én ismeröseimtől pont ellenkező észrevételeket,válaszokat kapok
2012. jan. 21. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
és? jó akkor így jártál, megismernek és ugyan olyan unszimpatikus vagy nekik akkor. ez is egy lehetőség, de attól még nem általánosan igaz.
2012. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezt nem felháborodásom miatt írtam csak azért mert én ezt érzékeltem
2012. jan. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!