Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan h egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan h egy idő után egyoldalúvá vált egy kapcsi?

Figyelt kérdés

pl én most a barátnömön nem látom azt a rajongást, a tűzet.

olyan spontán az egész.

normális az hogy mindig csak a csaj várja el hogy szórakoztassa a fiú?

pl. msnen mindig én kérdek, ő elzárkózik szinte, 2-3perc múlva válaszol.

élőbe meg mint egy hulla.

ma is fognám meg a lábát és azt kapom, h ne...

én miért ne tehetném azt, h akkor most ő szórakoztasson.

pl. ezt úgy vettem észre h soakt ásított....kérdem: fáradt vagy? vagy csak uncsi vagyok.....erre ő ...is -is...

mondom szép?

vélemények?

mit tegyek ez ellen?


2009. máj. 27. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Egész pontosan mit értesz az alatt, hogy spontán?

Amúgy én megkérdezném tőle, szeret-e még.

2009. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

pl tali: elmndjuk mi van egymással és kész.

semmi csók, semmi. csak sokszor vita. nem úgy viselkedik, mint aki odáig lenne értem.

aelmentünk vásárolni elvileg nekem és míg próbálok, elmegy másfelé stb.... néha meg odajött.

2009. máj. 27. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:

én ezt tenném:

pár napig hanyagolnám, akkor biztosan furcsa lesz neki, hogy nem foglalkozol vele

tegyük fel, hogy hiányozni fogsz neki, akkor legyél hozzá kedves, és aztán mondd meg neki, hogy szeretnéd ha nyíltabb lenne, vagy elmondaná mi a baj, vagy hogy mit szeretne

2009. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kapcsi könnyen válhat egyoldalúvá.

Egy normális kapcsolat nem.

Talán beszélj vele...

2009. máj. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

a mi kapcsolatunk nem vált egyoldalúvá, és nem is fog, mert mindketten maximálisan beleadunk apait-anyait. :) Törődünk a másikkal, lessük minden kérését, és nincs olyan hogy unjuk a másikat. Soha!


Egy bizonyos kor és érettség után nem csinál az ember olyanokat a párjával, mint amit te leírtál.


Beszélj a lánnyal, hogy vegye komolyan a kettőtök dolgát, rázd fel valahogy, vagy a másik jó módszer, hogy te hanyagold egy kicsit. Drukkolok nektek ! :)


Mimi 25 L

2009. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

elnézésetek kérem a rossz fogalmazás miatt,de már este volt:$

am. 18 vagyok és nemrég érettségiztem:D

nem látszik, mi?:D

2009. máj. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!