Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK LÉGYSZI! MIT TEGYEK? Vissza szerettem a volt barátomba, és ő is belém (én hagytam el) és bánom. De nekem azóta 10hónapja van barátom és kezd "lapos lenni a kapcsi" sex terén is meg keveset törödik velem. Nem élvezem ahogy hozzámér, stb.

Figyelt kérdés
fiatalabb nálam a barátom 2 évvel, a másik srác meg velem 1 korú!
2010. máj. 19. 09:53
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és 19vok, a barátom 17
2010. máj. 19. 09:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha te is a volt barátodat akarod és ő is téged, akkor mi a kérdés? Szakíts a mostanival.
2010. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Döntsd el melyiket szereted jobban. Nem biztos, hogy megéri elhagyni a mostani barátodat, ha ez csak egy fellángolás. A szex nem minden, azt meg lehet beszélni ha van valami gondotok!

Viszont ha a másikkal lennél boldog, akkor lépj mert később bánni fogod!


20L

2010. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak sajnos nagyon nehéz...rengeteg dolgot éltünk meg 1ütt.. szeretem még.. de csak olyan megszokás féléből... :( rettentő igy.. :(
2010. máj. 19. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor k*rj félre a mostani barátod mellett.
2010. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szakíts...légy tisztességes!
2010. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HA NEM ÉLVEZED AZ ÉRINTÉSEIT, (LÉNYEGÉBEN NEM SZERETED MÁR) AKKOR MINEK VAGY MÉG VELE????????


Nem szoktam lányokat ütni, és semmi pénzért nem ütnék meg lányt, nőt. DE! Akkora pofont tudnék adni neked, hogy az eszméletlen. És szavazzatok le, ha ti úgy érzitek, hogy a játszadozás az egy remek dolog.


További szép napot.

2010. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én anno nem mertem elhagyni az akkori barátomat egy másikért, nem mertem feladni a biztost a bizonytalanért, pedig az akkori barátomat már nagyon rég nem szerettem, a másik fiút meg nagyon. Azóta is bánom a döntésemet, életem egyik legnagyobb hibája volt. Sztem ne maradj együtt egy olyannal....akibe nem vagy szerelmes, csak időpocsékolás.
2010. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!