Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Fog müködni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Fog müködni hosszu távon a kapcsi vagy mit tegyek? Sok-sok véleményt kérek kösziiii

Figyelt kérdés
szoval én 21/l vagyok a párom pedig 28 éves, szeretjük egymást meg minden,csak ő annyira katolikus családbol van,hogy vasarnap ebéd előtt imátkoznak,meg minden evés előtt és után keresztet vetnek meg hasonlok és engem néha ez már idegesít, én is katolikus vagyok,de nem ennyire, szerintem ez már tulzas,mert az oké,h itt-ott járnak templomba meg hogy házasság előtt nincs szex, eddig minden oké csak ez a sok kereszt vetés meg minden néha már idegesít, mert azon kívül minden okés jol megvagyunk stb...amugy 1,5 éve vagyunk együtt....köszi a véleményt!!!!
2010. aug. 12. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Házasság előtt nincs szex, és te a keresztvetéseken vagy kiakadva? Amúgy ha szereted, ennyit azért csak megér...
2010. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az is oké h semmi szex hazásság előtt :O:O:O?

20f

2010. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem keressél egy kevésbé vallásos csajt
2010. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
modjuk szexen kívül mindentmegkapok tőle, petting meg hasonlo mindig van mikor együtt vagyunk :)))
2010. aug. 12. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:

"sztem keressél egy kevésbé vallásos csajt"


hehe ő a csaj :)

2010. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah bocs xd
2010. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!