Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem talál a srác barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál a srác barátnőt?

Figyelt kérdés

Kedves Lányok!


Szeretném a segítségetek kérni! Van egy nagyon jó barátom és neki szeretnék segíteni.


Arról van szó, hogy a srác nem talál magának barátnőt már igen régóta és úgy általában sem (nemcsak, hogy komoly kapcsolatra nem, de még egy éjszakásra sem). Emberileg teljesen rendben van, kedves, művelt, nyitott és nagyon okos srác. Alapvetően kezdeményező típus, így ezzel sem lehet gond. Így csak a külseje marad, amit sajnos én férfiként nem tudok megítélni és ehhez szeretném kérni a segítségeteket. Jó lenne, ha megírnátok, hogy ti milyennek látjátok, mi lehet benne az, ami miatt nem jön be a Lányoknak, így adhatnák neki egy-két tippet, hogy mire figyeljen oda/mi az, amin változtathatna.


Ha adtok email címet, akkor küldök képet róla. Lehetőleg csak lányok írjanak! Azért írtam, mert segíteni szeretnék a barátomnak és nem, pedig azért, hogy a napiszaron kössön ki a képe!


Köszi!


2012. jan. 21. 21:24
1 2 3
 1/23 Nazira ***** válasza:
Ha félsz, h a napiszaron látod magad akkor már rosszul kezdted mivel akkor úgy is nézhet ki, szóval megvan a válasz a külső miatt.
2012. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Egyértelműen leírtam, hogy nem rólam van szó.
2012. jan. 21. 21:29
 3/23 anonim ***** válasza:

"Emberileg teljesen rendben van, kedves, művelt, nyitott és nagyon okos srác"

na kérlek ezért nem találsz barátnőt, ezek a tulajdonságok nem nyerők manapság a csajoknál

2012. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
p.tamara64@yahoo.com szeretnek egy kepet es velemenyezem
2012. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a hármashoz! Szar szemét tróger kellene hogy legyen!
2012. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
varom a kepet, ilyen hosszu ido elkuldeni
2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Bocs, nem voltam a gépnél.
2012. jan. 21. 21:52
 8/23 anonim ***** válasza:
Meg mindig varok es mar nagyon kivancsi vagyok
2012. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pedig elküldtem már.
2012. jan. 21. 22:00
 10/23 anonim ***** válasza:
sajna nm kaptam semmit, probald legyszi megegyszer
2012. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!