Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-ik hétben vagyok, "azt...

19-ik hétben vagyok, "azt hiszem " április közepe óta érzem a babám mozgásást, de nem vagyok benne biztos, mert csak csikálós, matatós érzés. És nem is rendszeres. Ez még korai? Mikortól erősödik a mozgása?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor egy idősek vagyunk:-)Én is kb két hete kezdtem el érezni azt, hogy belül hullámzik a pocim.A védőnő azt mondta, hogy ez már bizony a baba.A mozgása kb 2-3 hét múlva fog erősödni de ez mindenkinél máshogy van,lehet, hogy te előbb vagy az is lehet, hogy később fogod érezni.Jó babavárást!
2011. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 18 hetes vagyok de már a 13.hét óta érzem,először nekem is olyan volt mintha csiklandoznának belülről,és kis kaparászást.aztán egy picit erősödtek de ezeket még én érzem,de az apukája is várja már mikor rugdos akkorát hogy ő is érezze.azt mondják hogy a 20.héten lessz majd az hát kiváncsi leszek.
2011. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 22 hetesen éreztem tényleg erősen és rendszeresen!!
2011. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is egyidős vagy:) Én pont ma vagyok 19 hetes, és április 22 óta érzem a babát, naponta 1-2szer.

Érdekes, mindenki másképp írja le az érzést. Nekem olyan, mint egy lüktetés, vagy ahhoz hasonló. De 19 hetesen már nem korai egyáltalán, van aki korábban is érzi már.

2011. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En kb. a 19. heten kezdetem el erezni, eloszor olyan fura volt, nem is voltam biztos benne, hogy ez a baba vagy valami mas. De azota minden nap erzem, egyre erosebben, napi 2x legalabb, de neha tobbszor, es van, amikor mar akkorat mozdul, hogy felnevetek, mert olyan, mint egy erosebb csiklandozas. :) A ferjem pedig irigykedik, hogy o meg nem erzi.

20hkm

2011. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!