Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lassan két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lassan két éve leszünk együtt a párommal. Van az osztályában 3 csaj akikre féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés
Mindháromnak van barátja de az egyikről tudom hogy tetszik a barátomnak. A másikkal csak barátok címen futnak a harmadiknak meg csak azért van palija,hogy vki meg...ja és szerelmes a barátomba de ezt rajtunk kívül senki sem tudja. Nemrég szakítottunk a barátommal majd kibékültünk és azt hazudta,hogy lefeküdt ezzel a csajjal csak azért hogy visszavágjon egy fele ekkora dolog miatt ami akkor történt amikor nem voltunk együtt(ez tavaly áprilisban volt...smároltam egy palival úgy hogy nem voltam együtt a barátommal) és az utóbbi pedig most októberben volt. teljesen lelki beteg lettem a szextől is undorodtam még akkor is ha csak rágondoltam. még akkor is kirázott a hideg ha csak megsimogattam a barátom fejét. amikor látta hogy már nem bírom elmondta hogy kamu volt amit sejtettem már mert nem minden illett össze a sztoriban...a lehető összes módon leellenőriztem és igazat mondott,de ettől még kiborulok ha csak eszembe jut a gondolat hogy megtörténhetett volna és eszembe jutnak az előző barátnői meg az hogy lefeküdt velük és irtózom a gondolattól. Nem tudom hogy mit tehetnék ellene...:S
2012. jan. 21. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Már ebből a pár sorból is látszik, hogy megérdemlitek egymást.
2012. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hm? :O Most mi van? Az a baj hogy szeretem?:O
2012. jan. 21. 23:05
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát te durván sötét vagy... dehogy az a baj. Hanem ez ,,korrekt" kapcsolat, ami köztetek van: te smárolsz egy másik arccal, ő erre meg azt hazudja neked, hogy meghajtott egy másik csajt...
2012. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
fogadjunk pali vagy:D
2012. jan. 21. 23:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen... és? Ettől még továbbra sincs közted, és a barátod között osztálykülönbség...
2012. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha zavarná a barátnőmet az igazság én is hazudnék neki... ;)

Tehát vélhetően megdugta az osztálytársnőjét.

Simogasd nyugodtan a buksiját.

2012. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
figyelj azért van egy kis különbség...amikor ez volt elég durván váltunk el és közölte hogy na akkor hanyagoljuk ezt az egészet...nagyon szerettem de úgy voltam vele h muszáj lesz elfelejteni vhogy...és hülye fejjel belementem ebbe...a franc se gondolta h rá egy napra,pont amikor egy évesek lettünk volna megkeres h béküljünk ki? de ő utána elfogadta ezt és jól össze is verték egymást a palival..nézd ő már a kibékülésünk előtt tudta h mi volt és elfogadta...nekem meg húzta az agyam,h nem mondja el h mit csinált meg ilyenek és a végén csak .,,kibökte" h mi van...csak én egy kicsit másképp reagáltam le mivel eléggé labilis emberke vagyok...és amikor már nem bírtam tovább feltettem az összes kérdést ami érdekelt ezzel kapcsolatban...ez mind skype-on volt...a végén meg felhívott h ez már neki sok és h kamuzott...és azért más a két sztori mert én őszinte voltam vele ő meg nem velem és bennem volt az h mi van ha ebben kamuzik és nem abban h megvolt neki a csaj...és más még abban is h ha igaz akkor én csak smároltam egy palival ő meg benne volt egy másik csajban utána meg bennem...és nem hiányzik h elkapjak vmit...így jobban belegondolva kicsit más a helyzet nem?:S
2012. jan. 21. 23:15
 8/17 anonim ***** válasza:
De nem ám. Ugyanolyan barmok vagytok mindketten.
2012. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
XD :D jó ebben igazad van elismerem:) :S csak most érted...nem mindegy h mikor kamuzott. akkor amikor azt mondta h megdugta a csajt vagy akkor amikor azt mondta h nem dugta meg...mert azt el kell ismerni h borzasztó az a csaj...XD hülye az aki megdugja...vagy vak:)
2012. jan. 21. 23:19
 10/17 anonim válasza:
Ajajaj, ha akkor smároltál azzal a másikkal mikor nem voltatok együtt akkor, elvileg nem számít megcsalásnak. Ő erre féltékeny lett és visszavágott olyannal, ami fáj neked, ha igazán szereted próbáld meg elfelejteni. Ezt csak magadnak tudod feldolgozni
2012. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!