Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lassan két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lassan két éve leszünk együtt a párommal. Van az osztályában 3 csaj akikre féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés
Mindháromnak van barátja de az egyikről tudom hogy tetszik a barátomnak. A másikkal csak barátok címen futnak a harmadiknak meg csak azért van palija,hogy vki meg...ja és szerelmes a barátomba de ezt rajtunk kívül senki sem tudja. Nemrég szakítottunk a barátommal majd kibékültünk és azt hazudta,hogy lefeküdt ezzel a csajjal csak azért hogy visszavágjon egy fele ekkora dolog miatt ami akkor történt amikor nem voltunk együtt(ez tavaly áprilisban volt...smároltam egy palival úgy hogy nem voltam együtt a barátommal) és az utóbbi pedig most októberben volt. teljesen lelki beteg lettem a szextől is undorodtam még akkor is ha csak rágondoltam. még akkor is kirázott a hideg ha csak megsimogattam a barátom fejét. amikor látta hogy már nem bírom elmondta hogy kamu volt amit sejtettem már mert nem minden illett össze a sztoriban...a lehető összes módon leellenőriztem és igazat mondott,de ettől még kiborulok ha csak eszembe jut a gondolat hogy megtörténhetett volna és eszembe jutnak az előző barátnői meg az hogy lefeküdt velük és irtózom a gondolattól. Nem tudom hogy mit tehetnék ellene...:S
2012. jan. 21. 22:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát persze h nem voltam akkor együtt vele...soha nem csalnám meg!!!! Ha már ott tartok h meg akarom csalni akkor inkább szakítok vele. Tudom,h csak magamon segíthetek de akkora bennem a bizonytalanság ezzel kapcsolatban. Elég hosszú lenne ha ezt teljes egészében kifejteném,mert ez amit ő mondott annyiban rosszabb mint ami velem volt h kamuból megdugott vkit...szóval érted ha most így belegondolsz nekem max. a nyelvem volt egy másik pali szájában neki meg az akkori sztori szerint a farka egy másik csajban. a kettő együtt nem ugyanaz.
2012. jan. 21. 23:24
 12/17 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
a barátom 18, én 20 leszek...tudom most jön hogy még fiatalok vagyunk:) és még előttünk az élet és úgy sem leszünk együtt örökké..:D
2012. jan. 21. 23:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy mitévő légy.

Ha zavar, hogy másik nőben volt a farka, akkor szakíts vele. 100%-osan most már úgysem hiszem, hogy meg fogod tudni az igazságot és elképzelhető, hogy valóban nem lesztek együtt életetek végéig. Érdekes egyébként ez a megcsalás dolog. Van akit már maga a csókolózás ténye is zavar, van akit még az sem zavar, hogy a partnere összefeküdt mással. Egy dolgot jegyezz meg. Nem a megcsalás ténye számít, hanem az, hogy meg tudtok-e bocsájtani egymásnak és mennyire szeretitek egymást. Ha úgy érzed, hogy folytatni akarod vele és ő is folytatni akarja veled, akkor nem látok semmi kifogást abban, hogy folytassátok. Az emberek olykor hibáznak. Egyszer-egyszer előfordulhat, de arra figyeljetek oda, hogy ez ne váljon napi rutinná, mert akkor nem illetek össze.

2012. jan. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem csaltuk meg egymást. Amikor ezek történtek akkor sem áprilisban sem októberben nem voltunk együtt. engem inkább az zavar hogy nem tudom hogy most akkor melyiket higgyem el...azt amikor az elején azt mondta hogy megdugta a csajt vagy amikor azt hogy már nem bírja tovább nézni hogy szenvedek és először telefonon mondta el majd másnap pedig a szemembe mondta hogy csak hazudott azért hogy visszaadja azt a szenvedést amit én okoztam neki a smárolással...úgy hogy együtt sem voltunk és ő szakított velem...:D az a lényeg hogy amikor elmesélte hogy mi hogy volt a csajjal nagyon sok minden nem stimmelt és aznap még össze is találkoztam vele akkor amikor a sztori szerint már otthon kellett volna lennie...szóval ezért nem tudom hogy mit higgyek...:S
2012. jan. 22. 08:37
 16/17 anonim válasza:

Vallasd ki! Figyeld a szemét a testtartását, ha hazudik akkor le fog bukni. (Olvass után a hazugság jeleinek -> irány a könyvtár) ha végképp nem tudsz dönteni. ;)

De ha a gondolat ténye is zavar az együttlétnek és hogy vele kell lened elgondolkodtató, hogy együtt maradjatok e?

Sok sikert!

2012. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jó mondjuk ez novemberben történt és én most tudtam meg december közepe fele ha jól emlékszem...azóta sokkal jobban érzem magam de azért néha eszembe jut és olyankor bekönnyezek meg kiráz a hideg...és ő egyből tudja h mi van és megölel meg odabújik vagy épp ha buszon vagyunk vagy valahol finoman megszorítja a kezem. Látom rajta ha hazudik vagy valami és most nem úgy tűnik mintha kamuzna. de az nagyon dühít h max. egy hazugságvizsgálóval vagy egy gondolatolvasó emberrel tudnám meg az igazat. és sajnos mindkettő lehetetlen:S
2012. jan. 22. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!