Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akár ezzel mondani? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akár ezzel mondani? Vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel egy suliba járok. Ő 3.ös, én
2012. jan. 22. 00:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Véletlenül elküldtem. xD
2012. jan. 22. 00:30
 2/8 A kérdező kommentje:
Na folytatom. Én elsős gimis vagyok. Meg egy 3 hónapja volt, hogy egy buliban,ő elég részegen a baratnomtol megkérdezte, hogy hogy hívnak, és másnap bejelolt Facebook-on. De van baratnoje
2012. jan. 22. 00:34
 3/8 anonim ***** válasza:

gratulálok:D

egyébként ha a nevedet kérdezgeti és utána bejelöl akkor valószínű nem azért, hogy segíts neki fát vágni...

2012. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És már egy éve vannak együtt,és állítólag nagyon szeretik egymást. De suliba,folyosón mindig vigyorog rám és köszön. Nemrég Face-en meg is bökött. De ha van barátnője miért csinálja ezt?vélemény?szórakozgat velem?
2012. jan. 22. 00:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak tetszel neki, ezért mosolyog a folyosón meg jelölt be Facebook-on.Nem szeretnélek elkeseríteni de szerintem ne éld bele túlságosan magad, a férfiak márcsak ilyenek, voltam már hasonló helyzetben.
2012. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vnas00000 ***** válasza:
hááá tuti csak tetszel vagy s*názna de nem hinném hogy ott hagyná a barátnőjét
2012. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy mégis mit akar.

Egyébként az, hogy megbökött facen, nem jelent semmit, lehet, hogy csak ismerkedni akar. Amúgy valószínűleg tetszel neki. Mielőtt nagyon belemerülnétek, azért várd meg amíg szakít a barátnőjével.

2012. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy lány, minden este egymással chatelünk, szivecskéket küldünk egymásnak, szivesen beszélgetünk egymással. Ha találkozunk mindketten mosolygunk, órákig elvagyunk együtt, néha moziba megyünk, vagy csak megbeszélünk talit.

De nincs köztünk semmi, barátok vagyunk, nekem van barátnõm, neki is van pasija, semmit nem akarunk egymástól, csak jóbarátok vagyunk.

Van ilyen is :) 16F

2012. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!