Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti elturitek a sracotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti elturitek a sracotok hulyesegeit csak a kapcsolat kedveert?

Figyelt kérdés

Arra ertem, hogy ha idegesit a mamlaszsagaval, nem elegge bator, egy apro negativ megjegyzes miatt mar visszalep.

Egy nalamnal idosebb baratnom azt mondta, hogy egy kapcsolatban sokat kell turni, sok mindent el kell nezni a sracoknak. Hat persze.......bezzeg ok a noknek nem turnek el semmit.

Ha ilyenek miatt nem volt meg komoly kapcsolatom, akkor nem is lesz, mert en a sok hulyeseget, benasagot, muszlisagot bizony nem turom el.

Ti mennyire turtok egy kapcsolatban es nektek mennyit turnek el a ferfiak, ha turnek egyeltalan?


2012. jan. 22. 08:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért enyhe túlzás hogy a nőknek nem tűrnek el semmit. Ha tényleg így lenne nem lenne pár kapcsolat mert mindenkibe van hiba(Spoiler veszély: Még benned is).


Ha te nem bírod az ilyen "bénákat" az a te dolgod ne ismerkedj velük keres normális férfit és ne kisfiút.

2012. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Macs1209 ***** válasza:

Annyit adj, amennyit kapsz. Ha engedsz, ő is engedjen.

Kompromisszumok.

Nem eléggé bátor, ok. Mamlasz? Javitson rajta. Miből lép vissza? Jó, hát te férfira vágysz, nem kisfiúra, ennyi

a történet.


31F

2012. jan. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De en olyat sehogysem talalok. :(
2012. jan. 22. 10:04
 4/14 Macs1209 ***** válasza:
Rossz helyen keresed :)
2012. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Én egyik párkapcsolatban sem tűrtem, inkább az elején leléptem.

Aztán jött valaki, akire azt hittem, hogy az igazi, és totál beleszerettem.

Neki is ugyanolyan hülyeségei voltak már az elején, de szerelmes voltam, és vagy kimagyaráztam, vagy egyszerűen kijelentettem, hogy túl szerelmes vagyok ahhoz, hogy észrevegyem és elhagyjam. Aztán kiderült, hogy babát várok, eleinte örültem, aztán kiborultam, félni kezdtem, kértem egy kis időt. Aztán beszéltem valakivel, és a babáért arra az elhatározásra jutottam, hogy beszélek vele és bocsánatot kérek mindenért. Így is tettem.

Pár napra rá megmutatta a fogafehérjét, lek...ázott, ilyenek. Otthagytam. Most könyörögne, de nem érdekel, hála azoknak, akik nap mint nap erőltetnék a dolgot, hogy tarthassa majd a gyerekkel a kapcsolatot. Most a megérzésemre hallgatok, és nem engedek többet.

2012. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is rossz helyen keresek. En sem vagyok tokeletes persze, de a megjegyzeseim, kis hisztiim elturhetoek. Na meg...en nem szeretem megjatszani magam az elejen, lehet pont ez a baj mert elijeszem magamtol...nem tom...



Utolso valaszolo: Az nagyon kemeny........Sajnalom hogy ugy alakult. Tehat megtartottad a babat?



Koszonom mindenkinek a valaszat. Meg irjatok.

2012. jan. 22. 10:24
 7/14 anonim ***** válasza:
"de a megjegyzeseim, kis hisztiim elturhetoek" Honnan tudod?
2012. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy olyan jellegu dolgok, amiket el lehet turni.

Onnan tudom.

2012. jan. 22. 16:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Tehát sehonnan. Javaslom, hogy teszteld le vkin. :P
2012. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Leteszteltem, sweetie.
2012. jan. 23. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!