Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én növelem fel ezeknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én növelem fel ezeknek a dolgoknak a jelentőségét? 16L

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőm áthívott hozzájuk és ott volt bátyjánál az a srác aki nekem nagyon bejön meg még páran és nem miattuk mentem át, szóval nem is igazán voltunk velük, néha kimentünk inniért, akkor beszéltünk. És voltak ilyen apró momentumok a sráctól felém,hogy kimegyek és köszönök erre odajön,hogy "És puszit már nem is kapok?:(" és ad két puszit.. meg, meg kellett fogni egy pillanatra a sörét és nekem mondja,hogy fogjam meg, közben meg le is rakhatta volna az asztalra.. Ez jelent valamit? Mostanában sokat jófejkedik, meg dicsérget egyre többször,hogy szép vagyok.. Bejöhetek neki?:\:)
2012. jan. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, de a lényeg az, hogy ne fürgyéééé le!
2012. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bejöhetsz neki. de sztem ne abból ítélj h húha megfogtad a sörét, meg puszit már nem is kap... nincs benne semmi extra.
2012. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak meg akarta nézni, hogy áll a kezedben... a sör.
2012. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg igazán arra volt kíváncsi, hogy áll majd a kezébe a farka.

de lehet belőle valami....csak ne részegen

és a legfontosabb, hogy ne...

2012. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már amikor láttam h 16L, akkor tudtam h igen, de azért elolvastam a leírást is, és az is megerősített.
2012. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az üveggömböm szerint ez egy virágzó kapcsolat kezdete. De jaj, mit látok...nem lesz hosszú életű a szerelem...látom is hogy lesz vége.


Egyik nap hazajössz, és valami hüllőt találsz az asztalon. Felsikítasz, majd megkérded tőle, hogy: EZ MÉGIS MICSODA???


Azt válaszolja: Nyugodj meg drágám, ez egy afrikai szopóbéka.


Megkérded, hogy: És erre most miért van szükség?


A fiú azt feleli: AZ, HOGY TANÍTSD MEG FŐZNI, AZTÁN HÚZZ A PICS@BA!!!


Sajnálom, hogy így alakul majd...

2012. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!