Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonítsak annak jelentőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonítsak annak jelentőséget, hogy a barátom a volt barátnője és más csajok képeit lájkolja face-en?

Figyelt kérdés

Engem ez eléggé idegesít, illetve bánt. :(

20L


2010. okt. 18. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Az orangután (Pongo) az embertől legtávolabb álló emberszabású majmok neme. Fejlődési vonala (Ponginae) alcsalád) mintegy 14 millió éve vált el a többi emberszabásúétól (Homininae és Dryopithecinae alcsaládok). Neve malájul erdei embert jelent. Az indonéz bennszülöttek félték és tisztelték, egyes törzseknél a férfiasság próbája volt egy kifejlett hím legyőzése kézitusában.

A közelmúltig két alfajt különböztettek meg, a szumátrai orangutánt (Pongo pygmaeus abelii) és a borneói orangutánt (Pongo pygmaeus pygmaeus). Újabban a két elkülönült populációt külön fajoknak tekintik, Pongo abelii és Pongo pygmaeus néven. Sőt, a borneói orangutánokon belül további 3 alfajt különítettek el, a Pongo pygmaeus pygmaeus-t (Északnyugat-Borneó), Pongo pygmaeus morio-t (Északkelet- és Kelet-Borneó) és a Pongo pygmaeus wurmbii-t (Délnyugat-Borneó)

2010. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kb amit az első leírt...

egyébkéntmeg.

mégmindig? de rádásul 20 évesen? nem, ne tulajdoníts. mert f*szság azért. lájkolja? lájkolnak ott mindensz*rt, egyrészt, másrészt meg nem arról beszélünk hogy titokban találkozgatnak... amúgymeg kifejti aki nem iylen álmos mint én, de ez akkoris hlyeésg:)

2010. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tessék: lájkol=tetszik neki

a volt csaját ne lájkolja,de más lányok képeit lájkolhatja,ha csak haverság van köztük :)


20L

2010. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gondolom hüséget esküdött (legalábbis iratlanul), nem vakságot!
2010. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mégegy: és szeretjük feldobni más csajok kedvét! Énis szivesen értékelek névvel a csajok és pasik alkalmazásban, de nemazért mert bármit is akarnék tőlük!


Önző vagy ugye tudod?

2010. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem esküdött semmit, mert nem hiszem hogy házasok lennének.

Egyébként meg nem értem ezt a marhaságot ami mostanság van. Kit érdekel ki mit lájkol? A haverom nője is ki lett akadva, hogy nem jelölte be a haverom hogy kapcsolatban. Hát kit érdekel? Minek kell ezzel foglalkozni? Ez egy közösségi oldal a neten, nem az életed. Az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat, és kész.

2010. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Túl fiatalok vagytok és éretlenek, a párom nem csinál ilyet,de ha csinálna megkérdezném miért teszi.Amúgy nem igazán érdekelne, mi egymás facebookját használjuk és a kép is ugyan az.Sőt nálam már több olyan ismerős van,akit ő ismer és ő jelölt be mert már nem tudja ő se h. mikor melyiket használja.Szerintem ez a like-lás is egy tök felesleges dolog.
2010. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát engem azért bántana ha a párom azt jelölné be valahol hogy egyedülálló:S
2010. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én párom meg mindig egy csajra van ráakaszkodva, de nem csak fészbúkon. persze lájkolja ezerrel, meg dumálnak, de a lánynak másfél éve komoly kapcsolata van nekünk pedig 2,5 éve... ha mindig idegeskednék ezen lehet tönkre vágnám az egészet. hülyének nézne, és kiröhögne... ha pedig nagyon zavar finoman megkérdezheted tőle miért csinálja, de ne szúrd le! fő a higgadtság, nyugodtság és harmónia :)
2010. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te is lájkolj más fiúkat, és nézd meg mit szól hozzá.Ha nincs benne hátsó szándéka akkor a te lájkolásod se fogja zavarni.
2010. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!