Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak egy kapcsolatban az hogy az egyik fél szünetet kér? 20/L

Figyelt kérdés
a pasim szerint mostanába sokat veszekszűnk,de szerintem nem csak mostanság nem értűnk egyet de mindig megbeszéltük,utána mindig jól elvagyunk,nevetgélűnk,beszélgetűnk stb. jól elvagyunk.De a mostani kijelentése hogy tartsunk szünetet :/ ez megdöbbentett de mondtam neki hogy minden kapcsolatban vannak kisebb esetleg nagyobb konfliktusok,nehézségek ezzel megtudtam győzni hogy nincs értelme a szünetnek.6 hónapja vagyunk együtt :)
2012. jan. 22. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi.
2012. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tartsunk szünetet=nincs bátorságom szakítani


jegyezd meg szünet csak tanítási órák között van...

2012. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez a legtöbb esetben annyit jelent, hogy súlyos kétségek merültek fel, hogy akarja e ezt a kapcsolatot még avagy sem....de ez már gond és szerintem elég nagy baj ha szünetre van szüksége valakinek a kapcsolatban...


az már megingás...vagy van egy másik csaj aki lehet h jobb...


gondolj bele ha ez olyankor lenne ha házasok lennétek vagy csak élettársak vagy esetleg élettársak és terhes lenénl vagy már lenne gyere...

2012. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.Szünet=szakítás,csak nem meri bevallani,mert gyáva.


Sokkal diplomatikusabb, ha pár napig nem találkoznak a felek,de szó sincs szünetről.Aki már szünetet akar,az szakítani fog.Illetve ha nem is szakít,utána úgyis benned lesz a tüske és az örökös bizonytalanság,kételyek....


Szal én mondom felesleges.

2012. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 alien19 ***** válasza:
100%
Csak most tudtam meg h a volt nõm ( 1 hònapja szakitott) 3 ève azèrt kèrt szünetet mert megtetszett neki valaki.Aztàn mikor nem jött össze vele visszajött hozzàm mondvàn hogy megvàltoztam ès minden jò... semmire nem valò a szünet
2012. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
miután mondta hogy tartsunk szünetet ki akartam menni a szobából de nem engedett ki magához húzott és azt modta hogy ne sírjak (pedig akkor nem is sírtam) és annyit mondott hogy nem akar elveszetíni,ő amúgy olyan hogy inkább ő teszi meg az első lépést mert ahogy modja inkább megelőzi bajt
2012. jan. 22. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a szünetnek annyi értelme van, hogy egy pár napig nem beszéltek, nem keresitek egymást, és akkor így érezheti, hogy milyen lenne nélküled. így visszajöhet az az érzés, hogy hiányzol neki, és mégsem akar veled szakítani, mert szeret téged.
2012. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egyfolytában kapcsolatban vagy akkor nem tudod h mennyit is ér az a kapcsolat mert már elfelejtetted és elveszítetted a viszonyítási alapodat.
2012. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez amúgy tipikus duma, ennek ne dőlj be:

"modta hogy ne sírjak (pedig akkor nem is sírtam) és annyit mondott hogy nem akar elveszetíni,"


általában ez a duma...hogy de én szeretlek kicsi kinscem...te vagy a mindenem, az életem...ne sírj.....De tartsunk szünetet....és nem akarlak elveszíteni....de lehet h mást válaszotk...és elengedlek mert neked jobb lesz így....

S Z Á N A L M A S (még tőlünk pasiktól is :))

2012. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hétköznap nem is találkozunk és beszélgetni se nagyon,pénteken talizunk és az egész hétvégét egyűtt töltjük
2012. jan. 22. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!