Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetnék ilyen fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék ilyen fiút?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. És az olyan fiúk tetszenek akiknek van stílusuk és nem az ilyen gagyi trendeket szeretik. És sok minden érdekli. De mindenhol csak ugyan olyanokkal találkozok. Szerintük a tucat lányok az istennők lehet hogy bűnronda de ha már úgy néz ki mint a többiek akkor az már jó neki. És aki kicsit próbál más lenni az már nem is létezik.

Mekkora hülyeség ez!

30 éves koromig pedig nem szeretnék várni hogy talán addigra majd máshogy gondolkodnak


2012. jan. 22. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én bejönnek neked?

[link]

2012. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát... kérdés, hogy mit értesz az alatt, hogy legyen stílusuk? Mert ezt pont azok mondják magukra, akik a "gagyi trendeket követik". Én farmert meg egyszínű pólókat hordok, mert nekem ez tetszik. Megvan a véleményem csomó dologról, szoktam az élet különféle dolgain rágódni, filozofálgatni, szeretek sokmindenről beszélgetni. Ilyet keresel? Az a helyzet, hogy ha igen, akkor gondban vagy, mert a magamfajták általában nem járnak diszkóba és nem rendelkeznek túl nagy baráti körrel sem. Én pl. internetezem (olvasok), zenét hallgatok vagy kirándulok, biciklizem stb, szóval nem könnyű.

Amúgy sosem a tucatlányok kellettek, pláne nem a bűnrondák. Egy természetesen szép, kedves, intelligens, saját véleménnyel és gondolatokkal rendelkező hölgyet keresek, de fent említett okok miatt nehéz ilyen embert találni. :)

21/F

2012. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A stíluson azt értem hogy legyen egyedi és látszódjon rajta hogy azért hordja mert szereti.
2012. jan. 22. 19:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Kerdezo hol laksz? en pont nem divatgyoker vagyok
2012. jan. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Hogy érted hogy mivel foglalkozok?"


Nem tudom ezt hogy lehet még érteni azon kívül, hogy mit tanulsz mit dolgozol mi a hobbid?

2012. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Tanulok.

csak azért kérdeztem vissza mert azt hittem hogy azt hiszed dolgozok...

2012. jan. 23. 17:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt kérdeztem mit tanulsz.
2012. jan. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!