Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok megcsókolna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok megcsókolna egy másik lányt / fiút megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha a csajom megcsókolna egy másikat azt megbocsájtanám! xD
2009. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
92%

Én megbocsájtottam, de azóta is nagyon rossz érzés ha csak rá gondolok, meglehet bocsájtani de egyhamar úgysem áll vissza minden az eredeti állapotba, hiszen a párod elárult téged és megcsalt.


Kívánom neked ,hogy ilyen ne történjen meg veled.

2009. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Sok mindentől függ.Pl.,hogy szerelemből csókolta e meg vagy a csaj kapta le.Mert lássuk be minden az első csókkal kezdődik.Utána egyre többet gondol arra a másikra és csak azt veszed észre,hogy egyre ritkábban találkoztok és jobb esetben bevallja,hogy már azt másikat szereti rosszabb esetben te magad jössz rá,hogy megcsal.Én nem bocsájtanám meg.
2009. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajna velem is megtörtént:( de nem a mostani kapcsolatomban. és a csók után nem volt időm mérlegelni mert lelépett a másik nővel
2009. máj. 28. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátnőm többször is csinált ilyet, de abban nem voltak érzelmek (színdarab része volt). Még nézni is jó volt... ;) De ez speciális eset, ha mondjuk ráhajtana valaki és ő nem ellenkezne, az már rosszul esne.
2009. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy megbocsájtanám, mivel mi már a kapcsolat elején tisztáztuk, hogy mindegyikünknek mi számít megcsalásnak. Konkrétan nem beszéltünk róla, de ismerem annyira, hogy úgy gondolom, ha már nem kellek neki, akkor nem más lányokkal fog csókolózni, hanem őszintén megmondja, hogy szakítani akar. Persze mi már idősebbek vagyunk, nálunk nem lehet olyan, hogy részeg egy házibulin és lekap egy másik lányt....
2009. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát...elgondolkoznék rajta...
2009. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
esélye nem lenne h megbocsájtsak
2009. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Velünk már előfordult... Túltettem magam rajta, de sose bocsátom meg!
2009. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bocsátottam meg, és nem is bocsátanék meg sose. A volt barátnőm eljátszott egy ilyet egy másik fiúval. Mikor elmondta, én még akkor összecsomagoltam a nála lévő cuccaimat és eljöttem. Én így nem tudok már benne megbízni, bizalom nélkül meg nincs értelme az egésznek. Mindig az lenne bennem, ha elmegy bulizni, hogy mikor történik meg megint, és nem-e esetleg több történik. Így élni a mindennapokat meg nagyon szar tud lenni... Szóval nem, nem tudnék megbocsátani.

20/F

2009. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!