Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ronthattam el?

Figyelt kérdés

Ma 2 hete hogy szakított velem barátom.1 éve ismertük egymást. Mint említettem 2 héttel ezelőtt pénteken összejöttünk, nagyon kedves volt velem odafigyelt rám aztán ugyanezen a héten vasárnap úgyvolt elmegyünk hozzájuk filmezni állítólagosan 5-6-7-en lettünk volna, de végül mindenki lemondta és mivel beígértem a barátomnak elmentem hozzá. Minden rendben is volt /ezalatt azt értem hogy a filmre se emlékszem.xd/ egyszercsak azt vettem észre hogy kapcsolja ki az övemet. Megijedtem, vagy nem is tudom de nem engedtem neki. Ezután hazakísért és azt mondta hogy neki ez így nemfog menni úgyhogy szakít.

Kiderült hogy szombaton egynappal rá hogy velem összejött mással smárolgatott még én vásárolni voltam barátnőimmel Szolnokon.:/

Teljesen magam alatt vagyok. Én rontottam el hogy nem engedtem neki?

L/15


2012. jan. 22. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás, felejtsd el azt a f.szt nem érdemel meg téged.
2012. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csávó egy disznó k ö cs ö g, te pedig adj hálát a sorsnak a józan eszedért.
2012. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem engedted neki! Csak akkor kell bárminek is történnie, ha mindketten eljutottatok arra a pontra és elég bizalmas ehhez egy kapcsolat.
2012. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyértelmű,hogy mire kellettél volna neki.Jól tetted,hogy nem engedted.Majd jönni fog valaki,aki tényleg szeretni fog,s nem csak arra kellesz.Ne légy szomorú miatta,meg se érdemli..
2012. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen arra rájöttem hogy csak arra kellettem neki, viszont eddigi kapcsolataim alatt senki se figyelt rám annyit mint ő ez alatt a 3 nap alatt, a megcsalást és a vasárnapi akciójától eltekintve azért vagyok ennyire magam alatt.:/
2012. jan. 22. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Lesz ez még jobb is, ne aggódj:)
2012. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pff, odafigyelt rád, de hátsó szándékkal! Jó, hogy nem engedtél neki, a kedvessége így is ugy is csak addig tartott volna míg meg nem kap.
2012. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csőbe akart húzni sziviXD Nem jön le neked, hogy kihasználni akart? Teljesen átlátszó szitu és nem egy ilyen sztorit tudok. Ez gyakori eset. Nyugodj meg nem a te hibád. Ha ezek után még össze is akarsz vele jönni újra akkor te vagy elrontva. Keress más valakit.
2012. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amint írtam az előző kommentben hogy tisztába vagyok MÁR vele hogy csak egy jó kis *** kellettem volna neki.Nem akarok hozzá vissza menni mert azzal magamnak ártanék csak mivel úgyis csak amiatt kellenék neki.Viszont hogy is mondjam még ha "kamu kedvesség" is volt is hiányzik az az odafigyelés,szeretet.Hangsúlyozom NEM a fiú!

Elfelejteni szeretném csak szinte mindennap találkozok vele a mostani barátnője (az akivel megcsalt szombati napon) évfolyam társam és vele is mindennap találkozok és csodálkozva jön oda hozzám olyan kérdésekkel hogy netán !haragszok rá?!'

2012. jan. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!