Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Virágküldés - lányok, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágküldés - lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit még évekkel ezelőtt ismertem meg külföldön. Csak egy röpke órát töltöttünk együtt, de nagyon jól megértettük egymást és sokáig leveleztünk. Aztán ez abbamaradt, de nemrég az Internetnek hála újra felvettük a kapcsolatot, amit én szeretnék komolyabbra fordítani. Mivel párszáz km választ el most tőle, arra gondoltam küldök neki virágot. Jó ötlet? Nem szeretnék tolakodni, de a távolság miatt korlátozottak a lehetőségek...

2012. jan. 22. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A virág mindenre jó! A születéstől a halálig használják az emberek.
2012. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen igen igen igen:D Küldj neki:) Olyan ritka már az ilyen pasi...meg tök szép a "történetetek" is:) Ha nincs pasija (ezt derítsd ki szerintem) akkor először meg lesz lepve amikor megkapja a virágot és amikor elolvassa (mert gondolom küldesz hozzá kis kártyát is) akkor meg mosolyogni fog:) Lényeg hogy örülni fog neki:)
2012. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez kedves gesztus lenne,a legtöbb nő szereti a virágot.És szerintem nem is tolakodó.Sok sikert!
2012. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pub ***** válasza:
küldj neki, minden nő örül a virágnak
2012. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!