Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy mindenkinek a...

Tudom, hogy mindenkinek a saját babája a legszebb, de volt olyan, aki azt mondta, hogy a másé szebb?

Figyelt kérdés

Van olyan ismerősőm, akinek az anyja annak idején megijedt, hogy milyen ronda gyereke született, és kiváncsivá tett a dolog.

Nem azért teszem fel a kérdést, mert én úgy gondolom a sajátomról, hogy nem szép. Sőt... Sokszor mondogatnom kell magamnak, hogy lehet hogy tényleg csak elfogultságból látom szépnek, mások pedig udvariasságból is mondhatják rá.


2009. ápr. 1. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy visszanéztem a lányom újszülöttkori képeit, arra gondoltam, hogy milyen kis csúnya volt. Pedig akkor szépnek láttam. De most nagyon szép csaj!
2009. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Soha nem mondtam, mert az én kisfiam a legszebb és pont! :P

De most komolyan, szerintem nincs olyan anya, akinek ne a sajátja lenne a legszebb. Elismerem én, ha szép babát látok, de az enyém akkor is...:)

2009. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
én tudok ilyet. a párom nagynénje. 3 gyere van, a középsőre csomó ideig mondta, h ronda. a többit ő is szépnek látta, őt nem....)))
2009. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is az én fiam a legszebb....és nem csak mert elfogult vagyok,vakummal született és annak ellenére is kezdetektől egy nagyon szép formás baba volt.És mindenki azt mondja hogy olyan szép és formás.

Ennek ellenére én is meg szoktam mondani a frankót,hogy szép e,vagy csak olyan babás-persze nem sértően

2009. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Gyönyörű a lányom, de amikor szültem, akkor született egy kislány óriási göndöröcske hajjal. Ő szebb baba volt, azt nem tudom, hogy most milyen. Szerintem attól, hogy valaki szépnek látja a gyerekét, és persze szép is, attól még el lehet ismerni, hogy van szebb baba. Nem szeretem a vak szintig elfogult embereket.
2009. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kicsit furának láttam a sajátomat anno.Ő volt abban az időben az egyetlen szőke haju baba a kórházban!Kis keskeny szemekkel:)))(azóta bezzeg hatalmas kék szemei lettek)

Picit jobban tetszett akinek akkor is szépnagy szemű babája volt.De most azt mondom az enyém a legszebb!!!!

2009. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!