Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a koncertre?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja nem beszélek egy férfival(26). Az utolsó találkozásunknál elmondtam neki, h szeretem, ő végül is "korrekt volt" elmondta, h nem tudja viszonozni. Úgy gondoltam, h rendben elfogadom, lépjünk túl rajta, de bántott, h utána nem keresett, mondjuk, h épségben hazaértem-e, vagy h írt vna egy smst Karácsonyra.

Hazudnék, ha azt mondanám, h az érzéseim koptak. Viszont egyre több ellenszenvet táplálok felé, újra gondolok dolgokat és rájövök, h mennyire kihasznált...Bánt a dolog.

Napokban gondolkodtam, h el kéne menni egy koncertre, láttam a reklámját stb. szeretem is az együttes zenéjét, koncertre is évi 2-3szor megyek.

DE!!! Most megtudtam, h ő is ott lesz. Vmi csajokkal megy,akkor arra gondoltam, h oks inkább dobom a dolgot. De most meg hívott egy barátnőm.

És nem is tudom. Félek, h mi lenne ha meglátnám, vagy ha ő meg látna. Lehet kellemetlen lenne. Sztetek?

19/L



2012. jan. 23. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy mi a fontosabb neked! Te magad, vagy az a pasi aki nem viszonozza az érzéseidet!Ha az előbbi,menj el a koncertre szórakozd ki magad,te sem leszel egyedül, a barátnőd is veled lesz!Tudom,hogy fáj,de előbb utóbb túl kell lépned a dolgon!
2012. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tevetke ***** válasza:
Jól tolja az egyes!!! Mindig úgy tégy, ahogy neked jó. Ha te szeretnél elmenni arra koncertre, akkor ne foglalkozz azzal, hogy ő is ott lesz!! Meg amúgy is, ki ő, hogy neked szarul kéne érezni magad a "társaságában"?! Kell lennie az emberben annyi egonak, hogy előrébb tartsa saját magát!!!
2012. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!