Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet bírni szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni szerelem nélkül-egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt,rájöttem,h már nem vagyok belé szerelmes.DE nagyon szeretem,csak már nem olyan lángoló szerelemmel. Megkérdeztem a párom,h ő nem fél-e attól,h elmúlik a szerelem,és azt mondta,h nem,mert 70 évesen már nem leszek belé szerelmes,de sokkal erősebb összetartó erő lesz a szeretet.Na igen,ezzel egyetértek,de még csak 21 vagyok! Nagyon szeretem őt tényleg,nem volt egyetlen pasi se az évek alatt,aki megtetszett volna,és most sincs,ezért nem is akarok véget vetni a kapcsolatunknak,de félek,h 1-2(ki tudja,hány) év múlva jön vki,aki felfordítja az életem/életünk. Vagy még rosszabb,ha gyerekünk születik(még kb 5 évig biztos,nem),és aztán megy tönkre a kapcsolatunk teljesen.

Mi a teendő,ha a szerelem elmúlik? Nem hiszem,h a tizen éve együtt elő párok mindegyike szerelmes,de van értelme berendezkedni egy szerelem nélküli életre huszon évesen?


2012. jan. 23. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha megvan a bizalom, összhang, megértés tehát a barátság és a vonzalom is, akkor boldogok lehettek akár életetek végéig is. Ezen ne görcsölj, minden szerelem véget ér egyszer.
2012. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt te tudhatod. Én egyszer éreztem eddig olyat életemben, hogy egyáltalán nem bánom, hogy múlóban van a szerelem a részemről, mert annyira imádtam emberileg IS a páromat, olyan érzelmi biztonságot éltem át mellette, hogy egyszerűen nem tudtam és nem is akartam mással leélni az életemet. A szex nagyon jó volt, ugyanúgy be tudott indítani. Magyarul nekem nem okozott hiányérzetet, hogy már nem lángolok iránta. Ő viszont úgy gondolkodott mint te, szakított és ezt el kellett fogadnom. Ha nem úgy éreztem volna a párom iránt a szerelem csökkenése ellenére, ahogy írtam, lehet, hogy én is továbblépek, nem tudom... mondom, ezt neked kell eldöntened. Szerintem úgy vizsgáld meg a dolgot, hogy boldog vagy-e vele? Szereted-e annyira emberileg, hogy tűzön-vízen át mellette maradj? Akkor is vele akarnál-e maradni (és nem csak szánalomból, ez nagyon fontos!!) ha pl baleset éri, és lebénul? Nekem ezekre mind határozott igen volt a válaszom. Súlyos kérdések ezek, de ha őszintén magadba nézel és úgy adsz rá választ, rájössz, érdemes-e vele maradnod.
2012. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt csak 1 kérdés van: boldog vagy-e mellette?
2012. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Évekig. A kérdés az, hogy megéri-e.

Én megbántam, hogy sokáig kitartottam a feleségem mellett, pedig tudtam, hogy nem ő az igazi.

Nekem kell a szenvedély egy kapcsolatba és hiszem, hogy van valaki, akivel szemben ez nem múlik el.

2012. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsó válaszadóval...
2012. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mármint azzal aki ezt a választ adta:


"Itt csak 1 kérdés van: boldog vagy-e mellette?"

2012. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!