Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mi lehet az oka ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi lehet az oka ha egy kapcsolat tökéletesnek tűnik, de a pasi legalább kéthetente bepiál és teljesen az ellentéte minden?

Figyelt kérdés
Az én szememben ő a tökéletes, azt hiszem neki is én vagyok. A kapcsolatunk 3 hónapja tart, úgy tűnik minden a legnagyobb rendben van. Aztán jön a piálás a haverokkal (ahol persze nekem is ott kell lennem) és minden megváltozik. Erre az egy estére. 1-2 nap durci meg 1-2 hét és kezdődik előröl. Ez legalább 2 hetente megtörténik. agyon soxor próbáltuk megbeszélni de nem tud rá válaszolni. nem értem :S
2012. jan. 23. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alkoholista!
2012. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert még agyilag nem nott fel egy kapcsolathoz. Nekem is volt ilyen pasim. Állandóan ivott a haverokkal és teljesen másként viselkedett olyankor velem is (majdhogynem le se szart meg bunkózott) rengetegszer megigérte h abba hagyja de nem tette. Aztán kiderult h tobbszor is megcsalt. Persze ezt is a piára fogta. Azóta rájottem h egy normális, érett pasinak aki rendes kapcsolatot akar nem is kell mondani. Magától eltávolodik a piálós életmódtól. Jah és az már into jel ha másként viselkedik veled haveri korben. A haverok tobbet jelentenek neki
2012. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van benne valami, de ezt igy nem mondanám ki. És az nem jelenti feltétlen azt h ilyenkor mintha 180 fokot fordulna és mintha nem is ő lenne.
2012. jan. 23. 14:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz, hogy egy leendő alkoholista felesége legyél, ha számodra tényleg ő a tökéletes. Ha tökéletes, akkor ezzel együtt kéne hogy az legyen.


28/n

2012. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2.ik! Nálunk érdekesebb a helyzet. Biztos vagyok benne h nem csal meg, a barátai elött ugyanugy foglalkozik velem meg minden HA nem iszik. aztán pia és minden megváltozik...
2012. jan. 23. 14:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom h piál hanem azzal ahogy viselkedik velem akkor. ezt nem értem h miért változik meg ennyire
2012. jan. 23. 14:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert az alkoholnak tudatmódosító hatása van, egyébként meg azt mondják, hogy a részeg ember mindig őszinte, nincsenek benne aggályok, kimondja amit gondol. Mindenképpen elgondolkodnék a helyedben, hogy tényleg ő e a tökéletes pár. Azon, hogy "normálisan" viselkedjen amikor piál, nem tudsz változtatni...


28/n

2012. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ezen énis elgondolkodom.. elég szokszor. Most hétvégén már kb 3adszor akartam vele szakítani de nem tudok... ugy érzem mintha valami nem engené. meg h öszinte legyek nem is akarok, de ez igy nem lesz joo. Valamit tennem kell de nem tudom mit.

Ha ennyire nem találja "jonak" a kapcsolatunkat akkor miért nem szakít velem ő? nem olyan p.cs h ezt nem tenné meg ha tényleg így gondolná

2012. jan. 23. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Végülis 3 hónapja jártok, így nyílván tudod mit tenne, és mit nem. A pasik gyávák, és neki rohadt kényelmes, hogy van aki mellette van, de ez nem feltétlenül szerelem.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de 3 hónap alatt kizárt, hogy teljesen jól megismerted, kiismerted, ha az elején ilyen viharos a kapcsolat akkor nem igazán hinném, hogy ez később változni fog, hisz elvileg most van a rózsaszín felhő meg minden, és ha tényleg szerelmes lenne, akkor még részegen sem alázna meg. Én a helyedben még addig ugornék ebből a kapcsolatból amíg nem mélyedek bele jobban, és nem alázom meg magam még jobban ezekben a helyzetekben. Én biztos nem tűrném, sem a részegesedéseket, sem a megalázó beszólogatásokat.


Amúgy egy másik kérdés:

Mi az hogy neked is ott kell lenned? Kényszerít?

2012. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem kényszerít, ez az ő "mániája" h nem megy nélkülem sehova mert nem érezné jol magát meg ilyenek. többen mondták már h addig felejtsek amig lehet :S
2012. jan. 23. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!