Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm édesanyja kellemetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm édesanyja kellemetlen helyzetbe hoz minket. Hogyan háríthatjuk?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzet úgy néz ki, hogy vagyok n (16) és a barátnőm (15) és van az anyukája (~40).


Mi 2011 nyara óta szexuálisan aktívak vagyunk. Egymásnak adtuk a szűzességeinket és már lassan másfél éve együtt vagyunk.


1-2 hónapja a barátnőméknél voltunk és felmentünk az emeletre a szobájába, majd bizonyos idő után nekiugrottunk egymásnak és a dolognak is egyben. Az aktus közben hallottuk, hogy az édesanyja tart felfele a lépcsőn és ilyenkor az azt jelenti, hogy "villámöltözés". Mire odaért az ajtóhoz, a barátnőm már kint állt és ez a párbeszéd történt:


- Bemehetek?

- Hát persze!


Mit nem tudok, pont a nadrágomat venném fel és benyit. Már csak a nadrágot kellett volna felvennem. Rá egy órára - amely a világ leghosszabb órája volt számomra - lementünk és megbeszéltük a szülőkkel a szex dolgot. Ki lettünk röhögve és annyit mondtak, hogy "Védekezzetek és vigyázzatok egymásra. Addig nem érdekel, amíg nem vagy terhes és nincs semmilyen nemibetegség."


Már lassan 2-3 hete viszont nagyon változott az anyuka véleménye. Állandóan kellemetlen helyzetbe hozza a barátnőmet azzal, hogy azt mondja neki, hogy "Biztos kíváncsi más lányokra is." meg mondta, hogy ő nem tudja azt megemészteni, hogy a 15 éves lánya szexuálisan aktív, de azért eteti a lányát azzal, hogy neki ilyenkor kavarnia kell meg bulizni meg kiélni magát és nem komoly kapcsolatba kerülni. Már eljutott arra a pontra, hogy már tiltja is a szexet.


Lényegre térve, az a helyzet, hogy jelentősen romlott a szexuális életmódunk minősége és mennyisége. A mi lakásunknál nem mer szexelni, mert fél, hogy benyitnak ránk. Náluk is szintén ez van.


Mi a véleményetek erről, illetve hogyan tudnánk ezt a problémát megoldani?


2012. jan. 15. 22:55
1 2
 1/20 Talán én? ***** válasza:
64%
jól toljátok le mind a 4 szülőt hogy a durva életbe MIELÖTT BE JÖNNÉNEK KOPOGJANAK!és KÉRDEZZÉK MÁR + HOGY ZAVARNAK E?
2012. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Majd megérted ha lesz egy lányod
2012. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
kúrjatok bokorban
2012. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ne szexeljetek soha többet
2012. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem én leszek itt a közönség kedvenc, de talán 15 évesen tényleg nem kéne szexuálisan aktívnak lenni.

Másrészt, hogy akérdésre is válaszoljak, talán kérdezz rá kedves anyósodnál, hogy pár hét leforgása alatt mi okozta a pálfordulatot. Hogyan lett a "csak terhes ne legyen"-ből "tilos a szex".

2012. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezt én nem értem..mármint a szülőt.

Hisz lassan másfél éve együtt vagytok stb.

Beszéljétek meg vele,nem jó,ha magatokban tartjátok.Beszélj a barátnőddel is,nehogy anyukájára hallgasson és esetleg szétválasszon,mert te biztos kíváncsi vagy más lányokra is (állítása szerint).

2012. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Egyikőtök szobájához sincs kulcs? Csukózzatok be és kész. Egyébként védekeztek?
2012. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Azért mondta mert nem akarta h titokban csináljátok mert attol semmivel nem lesz jobb, de viszont attól még nem orul neki. Hát ha én tudnám meg h a lányom 15 évesen már szexel biztos szívinfarktust kapnék.

Am meg valameik válaszoló írta h miért nem kopogott az anyuka. Elolvastad te egyáltalán??

"Mire odaért az ajtóhoz, a barátnőm már kint állt és ez a párbeszéd történt:


- Bemehetek?

- Hát persze!"

2012. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
még nagyon korai a szex nektek..hiába....bolond csecsemők!!!
2012. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, védekezünk.
2012. jan. 15. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!