Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze soha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha egy normális komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
18/F vagyok és csak pár hetes, pár hónapos kapcsolataim voltak de azokból rengeteg plusz az egyéjszakások. csak az a gond hogy egyáltalán nem ezekre hajtok, mégsem találok olyat aki mellett pár hétnél tovább bírnám (mert meggondolja magát, vagy a szemembe hazudik és nem magát adja, vagy csak egyszerűen rájövök hogy nem fog vele menni stb). mi lehet a probléma ? mert hogy az elvárásaimat sem tartom olyan magasnak, viszont unom már hogy kb hetente más van, nincs akihez tényleg tartoznék
2012. jan. 13. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
És nekem miért nem össze? Na?
2012. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbálj más csajokkal összejönni talán úgy menni fog.

24/F

2012. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön össze, ez van. Én már beletörődtem 16/L
2012. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És én miért nem találom a lelki társam? ez éppen ilyen...
2012. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az a gond h minden féle nőm volt már kb szoval nem egy bizonyos helyről vagy egy bizonyos tipusu csajt szedek össze mindig hanem akiben épp reményt látok csak ez a remény a legtöbb esetben gyorsan elszáll. akiben látok valamit annak az esélyt megadom de nagyon ritka az hogy valakiben tényleg megfogjon valami és esetleg szeretni tudjam.

beletörődni nem akarnék ahoz még fiatal vagyok, egyszer úgyis lesz olyan csak addig viszont elég nagy hiányérzet van bennem. csak akkor is zavaró az a tény hogy mennyi mindenki boldog kapcsolatban él, én meg (és gondolom még sokan mások is) csak keresgélek csak épp nem találok, és nem tudok rájönni miért

2012. jan. 13. 22:23
 6/8 zseni001 ***** válasza:
Na, ha akarsz értelmes kapcsolatot, akkor meg kéne egy kicsit komolyodni és nem egyéjszakázni, mert akik komolyat akarnak azok nem fognak megmaradni melletted
2012. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

'akiben látok valamit annak az esélyt megadom de nagyon ritka az hogy valakiben tényleg megfogjon valami és esetleg szeretni tudjam. '


Benned (is) van a hiba. Nem is adsz esélyt senkinek, hogy jobban megismerd a lányt. Nem fogod 3-4 találkozás után teljesen megismerni. Ez a baj.

2012. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
18/L én is keresem azt akivel boldog lehetnék...de valahogy nem jön össze...
2012. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!