Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha egy lány nagyon zsugori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy lány nagyon zsugori és sóher?

Figyelt kérdés
Baj ha egy lány nagyon megnézzi hogy mire költ és nem igazán szeret sok pénzt áldozzni see magára semm pedig a környezetere?
2012. jan. 23. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy baj. legalább nem a fiúk pénzén fogsz élősködni. az ilyen lányokból lesznek a normális, rendes felnőtt nők. csak így tovább!!
2012. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ezt jelenti a zsugorit. Sporolós vagy inkább, de nem zsugori.
2012. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz hogy ne a másik kárára sporolj. Addig oké amig magadnak nem veszel meg dolgokat, de az szemétség és nagyon undi amikor mástól várod el hogy megvegyen neked mindent, meg a baráti társaságba nem veszed ki a részed a költségeknél. Ha ez nem igaz rád akkor szuper:)

20/f

2012. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Te zsidó geˆi!!
2012. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar magára áldozni, akkor én arra következtetnék hogy igénytelen, így nem. Egy lány legyen ápolt, és csinos, de ne verjen el mindennap 50 000-et ruhákra. A többit meg én megoldom.
2012. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg ésszerű keretek között spórol és nem spórol olyan dolgokon,mit pl. gyerekeknek busz bérlet vagy a családnak kajára-ezalatt nem papayára,aritcsókára vagy egyéb egzotikus kajákra gondolok- ,addig oké.Ha viszont túlesik a ló másik oldalára,az már undorító nála is,de pasinál meg aztán végképp.
2012. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legalább a palinak lesz mit elszórnia :DD

Amúgy engem zavarna,ha a csávó helyett mindig én fizetném ki a fagyiját.

2013. aug. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!